Okulda vakit nasıl geçer?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Okulda tek takılirim yanımda bir kitap var arada onu okuyorum. Bahçeyi 50 kez tavaf ettim bunun dışında vaktimi nasıl hızlı geçiririm okulda dersleri dinlemiyorum genelde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okulda hiçbir şey yapmazsanız tabii ki vakit geçmez. En azından dersi dinlemek birçok şeye katkı sağlayacaktır.

Okulda tek takılirim yanımda bir kitap var arada onu okuyorum. Bahçeyi 50 kez tavaf ettim bunun dışında vaktimi nasıl hızlı geçiririm okulda dersleri dinlemiyorum genelde.
Telefona izin veriliyorsa ara verildiğinde dizi veya film izle. Bu şekilde çok dizi bitirdim. Ders için önerim yok ama tavsiye olarak dersleri dinlemeye çalışın.

Genelde dışlandığım ve asosyal olduğum için çok arkadaşım bulunmaz varsa da 2 3 tane fakat onlarda gerçek olmuyor takılmalık bizde telefonları topluyorlar ben vermiyorum kaçak izliyorum sıkılmamak için mecburum hiç yakalatmadım benim tavsiyem bu başka bir fikrim aklıma gelmedi genelde derslerde uyurum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı