Okulda vakit nasıl geçer?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Resim çizebilirsiniz, kitap okuyabilirsiniz, şiir okuyabilir/yazabilirsiniz, okulunuzun herkese açık spor salonu var ise basketbol, futbol vs. oynayabilirsiniz. Hobileriniz nelerdir?

Kur'an oku hocam hem canın sıkılmaz hem de öbür dünyaya hazırlık😀 gerçekten ne iyi bir fikir ben neden yapmıyorum şimdiye kadar anlamadım ne kadar akıllıca bir fikir maşallah bana🤩

Hocam ben dışlandığım için asosyalim hani beni sevmezler bende sizin gibi techonopata girerim aynı okulda olmak istedim açıkçası.

Beni dislamadilar yani disladilarda olabilir pek bilmiyorum daha doğrusu sosyal ortam klişe boş eleman çoğu ondan takılıyorum bir iki kişi var ama fazla konuşmuyorum bu arada sizi neden disladilar ben özel okula gidiyorum keşke devlet okuluna gitseydim asosyal olmak kanımızda var.

Hocam ben dışlandığım için asosyalim hani beni sevmezler bende sizin gibi techonopata girerim aynı okulda olmak istedim açıkçası.
bizimde 2-3 kişi var bide kız ama işte kız yok gibi davranıyorum artık

Kur'an oku hocam hem canın sıkılmaz hem de öbür dünyaya hazırlık😀 gerçekten ne iyi bir fikir ben neden yapmıyorum şimdiye kadar anlamadım ne kadar akıllıca bir fikir maşallah bana🤩

Maşallah hocam Kuran okumuyorum ama dikkat etmeye çalışıyorum :)

Dersleri dinleyeceksiniz ve ders sonunda yani tenefüste konuları tekrar edin.
Kitap zaten okuyun mutlaka ama düzenli.
Eğer yazma eğiliminiz varsa şiir, öykü vb. yazabilirsiniz.
Hepsini bir arada yapın, derslerde başarılı olukça en iyi arkadaşlarınız öğretmenleriniz olacaktır.
Eğitim hayatınızı serserilerle arkadaş olarak harcamayın onlar sizi de bitirir.

Maşallah hocam kuran okumuyorum ama dikkat etmeye çalışıyorum :)

Vallahi aklımla gurur duydum sana, da teşekkür ederim👍 bu konuyu görmeseydim aklıma gelmezdi🤩 mükemmel bir şey düşünsene derste konuşup hakka girmek yerine sevap kazanmak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı