Okulda öğretmenler sürekli karşı cinse dokunmayı engelliyor

Taciz demiyorum yalnızca el şakalarından bazı kişiler rahatsız olur ama çekindiğinden söyleyemez demeye getirdim. O yaptığında öğretmen bir şey demiyor mu peki? O zaman öğretmenin hatası tabii kızlar erkeklere istediğini yapar, erkekler yapamaz mantığı olamaz.
Ben ilkokuldayken öyleydi. Travmam vardır bu konuda hatta. Şu an bile öyle.

Mesela dışarıda bir kadın size vursun küfürler etsin insanlar size güler. Ama sen aynısını yapsan o kadına idamlık ederler seni. Tabii ki kadınlara vurun demiyorum ama sosyal deneyleri izlediğim zaman karşıma bu çıkıyor.

Yine bir Ortadoğu sorunu. Ablam İmam Hatip'te öğretmen. Bazı İmam Hatip liselerinde öğretmen odalarını bile haremlik selamlık yapmışlar. Bu kafadaki ülkeler geri kalmaya ve gelişmiş ülkelerce sömürülmeye mahkumdur. Ben de gelişmiş ülkeleri desteklerim 😎

Yine bir Ortadoğu sorunu. Ablam İmam Hatip'te öğretmen. Bazı İmam Hatip liselerinde öğretmen odalarını bile haremlik selamlık yapmışlar. Bu kafadaki ülkeler geri kalmaya ve gelişmiş ülkelerce sömürülmeye mahkumdur. Ben de gelişmiş ülkeleri desteklerim 😎
Recep abi de geldiğine göre daha ne olabilir? 😀

Bir de böyle insanlar ''eğitimci'' olurken daha çağdaş, modern ve sağlıklı eğitim veren öğretmenler atanamıyor.

1638383796305.png

Dokunmaktan kastın normal bir şekilde dokunmaksa nakil aldırarak o mağaradan kurtul hemen. Boşu boşuna uğraşma bunlarla uğraştığına değmez.

Geri
Yukarı