Okulda sürekli uyumak

Ufak yastık benzeri bir şey götür. Oturduğun sıra da sert olduğu için altına sünger bez tarzı bir şey koy. Sınavların yüksekmiş zaten bu eğitim sisteminde ders dinleyip IQ kaybı yaşama. Evde uyuma okulda uyuyup kalan zamanını dışarıda sevdiğin işlere ayır. 3 parça sistemiyle çalış. 8 saat evde eğitim veya dışarıda iş, 8 saat uyku (okulda), 8 saat sağlıklı yaşam.

Hocam ortamı sevmemeniz eve gitmek istemeniz ya da en basiti canınızın sıkılması.

Okulda bende hep uyurdum. Sabah hiçbir zaman erken kalkamazdım, okuldan nefret ederdim, çok arkadaşım falan da yoktu, hep zamanın çabucak geçmesini ve eve gitmeyi isterdim. Muhtemelen sende benim gibi hissediyorsun ve bu nedenle sürekli uyuyarak çözüm buluyorsun.

AA siz benmişsiniz. Bugün de gitmek istemedim gitmedim. Yarım saat önce gitmem gerekiyordu.
Bu arada iyi ki gitmemişim. Uyandıktan sonra fark ettim boğazım aşırı acıyor. Çay içtim bir türlü çözemedim.

Ahmet hangi liseye gidiyorsun , birde dostum uyumamak için herhangi sevdiğin bir dersin soru bankasını götür ve çöz hatta direkt problemler götür sana faydası olur.

Bir tek okulda oluyor, sürekli uyumak evet iyi bir şey değil ama okulu sevmiyorum. Hocalarda sıkıcı anlattığı için her ders uyuyorum. Sınavlarım yüksek bu arada. Sizce sorun ne, bir tek okulda uyuyorum.
Eğitim sistemi ve müfredat leş ötesi, sorun sende değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı