Okulda sıkılmak

9.sınıfların bu sıra fazlaca okulu bırakma isteği arttı geneli böyle bir şey yapılması gerek bitmiyor dertleri ama mecburen bazı zorluklara katlanmanız gerek armut piş ağzıma düş yok hep sıkılmana karşı en iyi şey kart oyunu oynamak ben Uno oynuyordum arkadaşla 2 kişi eğlenceliydi tabii herkese gösterirsen istiyorlar gizlice oyna bir şey olmaz.
Ben 10. Sınıf oldum bu sene. Geçen yıl işkenceydi, bu yıl az daha iyi ama zor yinede.

Eeeeeeh yok. En iyisi telefona gömülün teneffüste izin varsa. O da yoksa kağıt alın yanınıza bolca, bir şeyler karalayın.
izin yok ondan dolayı apple watch almayı düşünüyorum

10

Kendine hobi bul. Tenefüslerde telefonda takıl. Sosyal medyada gündemi takip edebilirsin.
Yazılar okuyabilirsin. Defterde resimler çizebilirsin. Kulaklık takıp müzik dinleyebilirsin.
telefona izin yok ondan dolayı apple watch almayı düşünüyorum

Okulda çok sıkılıyorum. Öğretmenler, arkadaş çevrem hiç kafa dengim değil. Dersler zaten zulüm gibi geliyor. Hiçbir şey yapmıyorum. Uyuyamıyorum da, okulda zaman geçirmek için bir Apple Watch almayı düşünüyorum. Ama yararı olur mu olmaz mı bilmiyorum. Tavsiyeniz var mı?
Kitap oku. Kitap en iyi arkadaşındır. Zamanını boşuna harcamaz. Ve vakit nasıl geçti anlamazsın. Hatta daha zevkli olması için e-kitap alabilirsin bunları okullarda kullanmak yasak değil çünkü sadece okumak amaçlı cihazlar.

izin yok ondan dolayı apple watch almayı düşünüyorum

10

telefona izin yok ondan dolayı apple watch almayı düşünüyorum
Adapte olmaya çalış hocam. Sevmesen de seviyorsun bir türlü. Eğer okulunuz kötüyse kitap okumayı falan geçin adapte olun ortama.

Geri
Yukarı