Okulda siyasetten disipline gidilirse ne olur?

tuttttuuw2

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, geçen cuma günü çadırda bulduğum a partisi bayrağını çantama koydum ve bugün okulda Ahmet arkadaşım çantamın icinden parti bayrağını alıp hocaya doğru salladı, hoca bunu gördü kimin bu bayrak kimin cantasundan çıktı dedi, ben de benim dedim.
Hoca bana okulda siyaset yasak bilmiyor musun seni disipline vereceğim dedi.
Ben aciklamami yapacaktim ki disiplinde yaparsın dedi bana. Ben bu kadar büyük bir suç olduğunu bilmiyordum + bayrağın cantada olduğunu bile unuttum. Sizce ne olur? Ne yapmalıyım?

Hikayenin tamamen doğru olduğunu kabul edersek sana hiçbir şey yapılamaz ancak okulda hukuk çalışacak mı? Bu büyük bir soru işareti.

1. Bunu siyasi propaganda olarak değerlendirmek ne kadar doğru?
  2. Öyle değerlendirsek bile bunu yapan sen misin? Arkadaşın mı?
  3. Sen çantanı düzenlemek için de bir anlığına çıkarmış olsaydın o zaman ne olacaktı?
  4. Bunu getirmen yasak olsa da senin çantanın içine bakma hakları var mı?
Bu soruları cevaplandırmak gerekir.

Bir şey olmaz çantamdaydı arkadaş çıkardı ben çıkarmadım de.

Tam onu diyecektim ama hoca disiplinde savunursun kendini dedi sanırım benim bayrağıma muhalif

Hikayenin tamamen doğru olduğunu kabul edersek sana hiçbir şey yapılamaz.
Çok basit çantamda parti bayrağı var, bunu Ahmet arkadaşım gördü açtı gösterdi o sıra hoca gördü bu kadar

Dostum arkadaşın çıkarmış senlik bir problem yok ama eğer ki ne arıyordu çantan da diye sorarsan dağıtmışlardı ailende aynı partiliyse dağıtmışlardı oradan almıştım de geç. Ben geçen sene C ile başlayıp p ile biten partinin bayrağını okula götürüp tahtanın üstüne asmıştım. Ceza falanda yemedim korkutmak amaçlıda olabilir.

Hangi partinin bayrağı kardeşim onu da yaz ona göre.

Yasak diye biliyorum meşale diyelim

Dostum arkadaşın çıkarmış senlik bir problem yok ama eğer ki ne arıyordu çantan da diye sorarsan dağıtmışlardı ailende aynı partiliyse dağıtmışlardı oradan almıştım de geç. Ben geçen sene C ile başlayıp p ile biten partinin bayrağını okula götürüp tahtanın üstüne asmıştım. Ceza falanda yemedim korkutmak amaçlıda olabilir.
İnşallah korkutmak içindir saçma sapan seyler için disipline gitmek istemiyorum(zaten bu yönetimi değiştirmek için o bayrağı tasiyorum)

Arkadaşlar merhaba, geçen cuma günü çadırda bulduğum a partisi bayrağını çantama koydum ve bugün okulda Ahmet arkadaşım çantamın icinden parti bayrağını alıp hocaya doğru salladı, hoca bunu gördü kimin bu bayrak kimin cantasundan çıktı dedi, ben de benim dedim.
Hoca bana okulda siyaset yasak bilmiyor musun seni disipline vereceğim dedi.
Ben aciklamami yapacaktim ki disiplinde yaparsın dedi bana. Ben bu kadar büyük bir suç olduğunu bilmiyordum + bayrağın cantada olduğunu bile unuttum. Sizce ne olur? Ne yapmalıyım?
Tek bir soru soracağım parti bayrağı ile ne işin var?

Yeni konular

Geri
Yukarı