Okulda siyasetten disipline gidilirse ne olur?

Arkadaşlar merhaba, geçen cuma günü çadırda bulduğum a partisi bayrağını çantama koydum ve bugün okulda Ahmet arkadaşım çantamın icinden parti bayrağını alıp hocaya doğru salladı, hoca bunu gördü kimin bu bayrak kimin cantasundan çıktı dedi, ben de benim dedim.
Hoca bana okulda siyaset yasak bilmiyor musun seni disipline vereceğim dedi.
Ben aciklamami yapacaktim ki disiplinde yaparsın dedi bana. Ben bu kadar büyük bir suç olduğunu bilmiyordum + bayrağın cantada olduğunu bile unuttum. Sizce ne olur? Ne yapmalıyım?

Hocam 1 disiplin yer ve okul bitene kadar suç işlemezseniz affedilir yani çok takmayın sicilde çok kalmaz. Eğer 2. suçu işlerseniz maalesef affetmezler. Yani ben olası disiplin yemeniz sonucu ne olacağını belirttim belki disiplin yemezsiniz olayı açıklarsınız işte eve götürecektim yoldan buldum zekası olmayan arkadaşım da onu size gösterdi deyin.

Hocam 1 disiplin yer ve okul bitene kadar suç işlemezseniz affedilir yani çok takmayın sicilde çok kalmaz. Eğer 2. suçu işlerseniz maalesef affetmezler. Yani ben olası disiplin yemeniz sonucu ne olacağını belirttim belki disiplin yemezsiniz olayı açıklarsınız işte eve götürecektim yoldan buldum zekası olmayan arkadaşım da onu size gösterdi deyin.
O bayragi 1 hafta önce aldım çantama koydum bugünde okula o çantayla gittim sınav vardiye

Teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı