Okulda tehdit edildim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence biraz kas çalışın ve ağzını yüzünü dağıtın çıkışta. Kızlara gösterin.

Bak erkek arkadaşını dövdüm, diye.
Sonra sana hiçbir şey yapamazlar.

Bende çakı taşıyan biriyim. Güvenlik sebebiyle.

İstanbul'da yaşıyorsan tanışalım, konum at, sana sataşanlarla bir tanışayım, seni çakı ile tehdit edebiliyorsa 24 yaşındaki beni edebiliyor mu? Alayı gelsin, özgüveni düşüren tipler hepsi de. Okulun sahibi değil, senin gibi öğrenciler. 8.sınıf bitince yılsonu partisinde alayına giriş, bağır çağır 3 yılımı çaldınız benden diye, ben size ne yaptım lan de. Ya da bu sene o çocukların okuldan atılmasını sağlayacak ses veya video kanıt, delil oluşturup okul müdürüne ver.

Merhaba, bugün her sınıfta olan o deli kız gruplarından birini dersten kaçıp tuvalete gittikleri için şikayet ettim ve hoca onları idareye götürdü. Sonrasında 3-4 tanesi bir şey demedi ama 2 tane kız gelip bana küfür edip, okul çıkışında seni bulup döveriz falan diyor. Kızlardan korkmuyorum ama erkek arkadaşları aşırı serseri ve güçlü tipler, yanlarında çakı bile taşıyorlar. Yani ne yapabilirim bilmiyorum. Yardımcı olun en fazla 1 gün zamanım var. Ayrıca 7. sınıfım.
Bizde kelebek sallayan var. Umursama yarına geçer.

Hocam korktuğum şey intikam almak için beni çıkışta takip edip sıkıştırması bu olay devam ederse muhtemelen velime babasını aratıcam o serseri babasından dayak yerse akıllanır bence.
Hocanıza söylediğiniz anda velisine haber verilir zaten.

Merhaba, bugün her sınıfta olan o deli kız gruplarından birini dersten kaçıp tuvalete gittikleri için şikayet ettim ve hoca onları idareye götürdü. Sonrasında 3-4 tanesi bir şey demedi ama 2 tane kız gelip bana küfür edip, okul çıkışında seni bulup döveriz falan diyor. Kızlardan korkmuyorum ama erkek arkadaşları aşırı serseri ve güçlü tipler, yanlarında çakı bile taşıyorlar. Yani ne yapabilirim bilmiyorum. Yardımcı olun en fazla 1 gün zamanım var. Ayrıca 7. sınıfım.
Çakıyı herkes taşır kardeş önemli olan onu saplamak. Hocalarına falan söyleyebilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı