LoL'de tehdit edildim

Arkadaşlar, LoL'de bugün bir arkadaşımın mesajından sonra hesabımın çalındığını fark ettim. Başka bir hesaptan güyya tanışmışız ona hesabımı falan vermişim alsın kassın falan plat 5 yapacakmış. Sonra baktım derecelide orianna ile 22 2 gitmişim demir 1 64 lpyim sonra adama yazdım.
Sen hayırdır benim hesabımı çalmışsın. Allahıma falan küfür etti beni tehdit etti. İstanbul'da oturuyorsan seni çok fena döveceğim falan telefon numaramı istedi, ben zaten o yazarken engel basıyordum.
Arkadaşlar, 15 yaşımdayım gerçekten beni bulabilir mi? Cahillik işte ani korku, dalga geçmeyin.
Banada hep geliyor bu tipler. Neymiş ejdere çarp atmışım. Raporla hatta kullanıcı adını bırak 3-4 kişi raporlasın. Çok kızdıysan destek ekibine gönder yazışmaları direkt perma.
Şu LoL tayfasını ciddiye almayın. Korkmana gerek yok. Saçma sapan, insanları kandırıyorlar korkutmaya çalışıyorlar. Ben savcıyım polisim diye kandıran bile var. Korkmana hiç gerek yok, endişe etme. İstanbul′a geliyorsa Arnavutköy′e gelsin bulsun beni, kim kimi dövüyormuş görsün.
Vay be. Kendi kendime uuu ladım.

Banada hep geliyor bu tipler. Neymiş ejdere çarp atmışım. Raporla hatta kullanıcı adını bırak 3-4 kişi raporlasın. Çok kızdıysan destek ekibine gönder yazışmaları direkt perma.

Yapayım yapmasına ama benim de küfürüm var ablamın kredi kartı içinde kayıtlıydı e haliyle direk bilgisayarı açtım o ağzını bozunca bende bozdum.

Geri
Yukarı