Tehdit edildim

Eğer kız tacize uğramadığını söylerse, senin iftira attığını iddia ederek üstüne gelecektir. Adamı dövmelerini isteyerek en büyük hatayı yapmışsın en başında zaten.

Merhaba, 18 yaşında lise son sınıf olarak okuyorum. Okulda canım sıkılırken okul adına bir sayfa açtım ve bu sayfada yaptığım birkaç iyi şey ile okulda herkesçe tanındım ama kimse beni tanımıyordu gizli bir şekilde yapıyorum. Dün sabah kendi sınıfımda bir kızı taciz etmeye çalışan bir serseriyi dövülmesi için mesaj atmıştım ve birkaç olay yüzünden kim olduğum hakkında bir mesaj geldi "ayıp ediyosun (ismim)" şekilde yarın okula gidip minimum dayakla veya hiç dayak yemeden nasıl çıkarım? Ayrıca hesabı kapatmayı düşünürken oldu bu.

O sizi dövmeden siz onu dövün hocam. Ayrıca kavgadan bu kadar çekinmeyin yaşanması gerekiyorsa yaşanır sakin kalmaya bakın.

Eğer kız tacize uğramadığını söylerse, senin iftira attığını iddia ederek üstüne gelecektir. Adamı dövmelerini isteyerek en büyük hatayı yapmışsın en başında zaten.
kızda akıl olsa en başında giderdi ben keşke yardım etmeyede çalışmasaydım diyorum işte

@Petrax Bizi haberdar edin hocam. Bu arada Charmquell'e içerik çıktı.
yapabilirsem tabiki haberdar ederim

Bugün tekrar gittim. Kız tüm herkese söyledi biraz hırpalandım sonra toparlamak için hesabın bana ait olmadığını hesabı çaldığımı söyledim, Kızın ise bu kadarını bildiğini söyledim ve çocukta inanması için onun hesabımı çalmam gerektiğini söyledi, 🤦‍♀️ nerden başlamam gerekiyor.

Bugün tekrar gittim. Kız tüm herkese söyledi biraz hırpalandım sonra toparlamak için hesabın bana ait olmadığını hesabı çaldığımı söyledim, Kızın ise bu kadarını bildiğini söyledim ve çocukta inanması için onun hesabımı çalmam gerektiğini söyledi, 🤦‍♀️ nerden başlamam gerekiyor.
Ah be hocam. E postasına virüs gönderip çalabilirsiniz (kendinizi güzel şekilde tanıtmanız lazım okul iradesi örneğin linke tıkladığı an patates olucak) ama önermem ne yapıcağınız hakkında başkaları bilgi verse daha iyi olur.

Dün sabah kendi sınıfımda bir kızı taciz etmeye çalışan bir serseriyi dövülmesi için mesaj atmıştım.

Fazla "white knight" ve "simp" olmanın zararları. Sanki sen kızın çok umrundaydın.

Yeni konular

Geri
Yukarı