Okulda tehdit ediliyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar merhaba,

Olay dün yaşandı, bizim sınıf iki gruba ayrılmıştı işte biz de sınıfta oturmuşuz iki arkadaşla saçma sapan şakalaşıyoruz. Sude diye biri var hep kıçını açıp dolaşan bütün arkadaşları erkek olan kendini bir şey zanneden bir ergen. Montunu çıkardı ipince bir cropla gelmişti ben de oldu bi de sütyenle gelseydin dedim. Ama devam ettirmedim. Oğlum bak seni döverim falan diyor ben de ya iki espri yaptık dedim. Olayın ciddiyetini anlamamıştım. Sonra sen çıkışta gel hele dedi. Ben de ufak tefek bir kız bir şey yapmaz giderim dedim. Baktım sonraki ders herkes etrafıma toplandı oğlum sen bittin falan diyorlar ben de babamla eve gittiğim için hiçbir şey yapamazsınız diyorum. Sen görürsün diyorlardı. Çıkışta okuldan çıkarken arkadan takip ettiklerini fark ettim. Bak hele bak dediler bakmadan arabaya bindim. Bugün de bir kaç tane kız geldi sınıfta otururken kız abisini çağırdı istediğin kadar polisi ara babanı çağır arabanı patlatır oğlum onlar falan dediler. Ben inanmıyorum tabi araba patlatma şeyine. Neyse işte bu kız okula gelmedi bugün bütün mahalleyi toplamış çıkışta bekleyeceklermiş. Ben de müdür yardımcısına karnım ağrıyor diyerek babamı çağırttım. Babam konuştu müdür yardımcısıyla bu çocuğu tehdit ediyorlar falan diye. Müdür yardımcısı bu okulda normaldir diyor. Normalde saat 3 gibi çıkıyoruz. Ben dolmuşla eve gidiyordum. Bazen de dolmuş geçmiyor babam alıyordu. Artık saat 5'e kadar okulda kalacağım. Babam işten çıkıp beni alacak. Ama bu ucubeler büyük ihtimalle peşimi bırakmayacaklar. Bir de tacizci damgası bastılar, arkadaşlarım falan var okulda üzülüyorum. Karakola gitmek için biraz daha bekleyeceğim eğer bırakırlarsa gitmem. Ama bırakacaklarmış gibi gelmiyor. Sizce ne yapmalıyım?
Hocam 2-3 keko 20 kilolar gelip racon kesmeye çalışacaklar. Çakacaksın bir dişini kıracaksın. Tabii sana saldırırlarsa. Asla ilk saldıran olma hep derim. Bu arada kızın giyinimine karışmak sizin haddinize değil be hocam.

Hocam 2-3 keko 20 kilolar gelip racon kesmeye çalışacaklar. Çakacaksın bir dişini kıracaksın. Tabii sana saldırırlarsa. Asla ilk saldıran olma hep derim. Bu arada kızın giyinimine karışmak sizin haddinize değil be hocam.
Hocam önceki yorumlarda okuduysanız kız ilk lafı atıp erkekliğiyle dalga geçiyor.

Bir tarafım, "Sanane kızın ne giydiğinden, anası mısın babası mısın?" diyor. Öbür tarafım da bu yanlışın cezası dayak olmamalı diyor.

Çok arada kaldım🥶

Bir daha yapmazsın böyle bir şey. Muhtemelen de kız ve öbürleri blöf yapıyorlar.

Bir tarafım, "Sanane kızın ne giydiğinden, anası mısın babası mısın?" diyor. Öbür tarafım da bu yanlışın cezası dayak olmamalı diyor.

Çok arada kaldım🥶

Bir daha yapmazsın böyle bir şey. Muhtemelen de kız ve öbürleri blöf yapıyorlar.
Hocam ben de öyle diyordum ama sonraki mesajlarda demişler kız da arkadaşın erkekliğiyle dalga geçiyormuş.

Herkes öyle diyor. Hiçbir şey hak etmedim. Kız geçen gün seninki yine meydanda diyordu ben gülüp geçiyordum. Ben yapınca neden dayak yiyorum acaba?

Samimiyetiniz bayağı iyiymiş. Yani aranızda böyle muhabbetler normalse bir şey diyemem fakat bir kızın da kıyafetine karışmanız pek normal değil. Onun da sizin aletlerin muhabbetini açması da iyi değil. Bu yüzden 100 tane keko sürüsünden dayak yemeyin. Bu durumu müdüre daha sonrasında polise bildirmelisiniz hocam.

Samimiyetiniz bayağı iyiymiş. Yani aranızda böyle muhabbetler normalse bir şey diyemem fakat bir kızın da kıyafetine karışmanız pek normal değil. Onun da sizin aletlerin muhabbetini açması da iyi değil. Bu yüzden 100 tane keko sürüsünden dayak yemeyin. Bu durumu müdüre daha sonrasında polise bildirmelisiniz hocam.
Bende bunu önerdim hocam. Ayrıca bu kızlar ne zamandan beri okula tayt cropla gidiliyor ya? Bu karışmak değil hocam bu başka bişey. Kimse savunmasın.

Benim zamanımda etek giyen bile yoktu lisede (Meslek Lisesi).

Hocam ben de öyle diyordum ama sonraki mesajlarda demişler kız da arkadaşın erkekliğiyle dalga geçiyormuş.
Bir erkekliktir ki adamın kızlara karşı ahlağından değerli.

Hayatı boyunca pek çok kişi, işlevsiz, bamyalı ve benzeri şekillerde "Erkekliğine" laf edecekler. Her defasında böyle bir yol izlerse, günün birinde herifin biri döner bıçağıyla biter tepesinde. Kalktığını görür de indiğini göremez o bıçağında.

@KERKÜK ZİNDANI Ek olarak o mesajları göremedim, merak ettim. Atabilir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı