Okulda vakit nasıl geçer?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence tek takılma arkadaş çevren olsun. Hem vakit hızlı geçer hem de eğlenirsin.

Ben toplum kirliliği olduğunu düşüyorum

Not: Her okul ortamı için geçerli değildir kimisinin okulunun ortamı hakikaten iyidir ama benim berbat.
Kafa dengi yok herkes kaynaştı ben tek oturuyorum onu geçtim konusucak bir şey yok zaten boşluk hissi gibi.

+1

Okulda tek takılirim yanımda bir kitap var arada onu okuyorum. Bahçeyi 50 kez tavaf ettim bunun dışında vaktimi nasıl hızlı geçiririm okulda dersleri dinlemiyorum genelde.

Aklındaki kızı ya da bir şeyi düşün :D

Çoğu derslerde yanımda bulunan herhangi bir kaynağı çözerek dersi daha hızlı bitiriyorum tavsiye ederim.

Benim sıram zaten 2+1 en arka sol cam kenarındayım mis 3 senedir aynı hocalar giriyor 3 hoca dışında :d zaten girenler tanıyor beni katılsam katılmasam aynı giriliyor hiç - almadım dersi arada dinlemesemde sınav haftası çalışıp mat haricinde hep 90'nın altına indirmedim.

Okulda tek takılirim yanımda bir kitap var arada onu okuyorum. Bahçeyi 50 kez tavaf ettim bunun dışında vaktimi nasıl hızlı geçiririm okulda dersleri dinlemiyorum genelde.

Dostum anladığım kadarıyla okulunda takıldığın birisi yok bence dersleri dinleyip not tutabilirsin veya teneffüslerde ya da aralarda test çözmek gibi şeyler yapabilirsin ayrıca kitap okuyormuşsun bence kitap okumayı bırakma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı