Okuldaki disiplin suçumdan atılır mıyım?

Arkadaşlar merhaba. Ben okulda delici kesici aletten 3 gün uzaklaştırma yedim. Şimdi iftiradan yani kopya iftirasından da disiplin yedim. Şimdi delici kesici alet getirmenin suçu atılmakmış ama ben alt ceza aldım. Şimdi iftiradan da kınama alsam atılır mıyım? Yani bir üst ceza olur mu?

Umarım atılırsınız iyi günler

Haklısınız bence atılma cezası gelmeli zaten okula kesici alet getiren kişinin okumaya niyeti olduğunu sanmıyorum.

Arkadaşlar merhaba. Ben okulda delici kesici aletten 3 gün uzaklaştırma yedim. Şimdi iftiradan yani kopya iftirasından da disiplin yedim. Şimdi delici kesici alet getirmenin suçu atılmakmış ama ben alt ceza aldım. Şimdi iftiradan da kınama alsam atılır mıyım? Yani bir üst ceza olur mu?

Düşük bir ihtimalle atılmazsınız ama en ufak yanlışınızda atarlar.

Bağcılarda oturuyorum okulumda Barbaros yakınlarındaydı, semt olarak da problemli insanlarla dolu olduğundan kesici delici alet yakalamalarında uzaklaşma alıyordun bitiyordu. Çok kez yanımda/tanıdığımda kesici delici alet yakalandı. Zamanında silah getirdiği söylenen bir çocuk vardı. Bir gün sonrasında büyük bir arama yapıldı. Kısacası bazı semtlerde taviz gösterilebiliyor.
Bağcılar gibi bir semtte normal olarak karşılanabilir ama bir kişi bunu üst üste yapıyorsa onun atılması gerek. Disiplin kurulu kolay kolay taviz vermez demek istedim.

Evet atılabilirsiniz müdürün insafına göre ayrıca haketmişsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı