Okuldan haksız tutanak yedim

Ne yapalım? Dövelim mi? Okula gitmeyip evden mi çalışalım bir de özel öğretmene para verelim?

Kardeş bu ne saçma bir savunma?
Ben senin özel organina dokunsam ne yapacaksın razi mi olacaksin?
Sen iyi misin? Kendini savunman gerek. Gerekirse ikaz ile iyi misin sen niye dokunuyorsun diyeceksin dokundurmayacaksın.
Ne saçma bir cevap bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş bu ne saçma bir savunma?
Ben senin özel organina dokunsam ne yapacaksın razi mi olacaksin?
Sen iyi misin? Kendini savunman gerek. Gerekirse ikaz ile iyi misin sen niye dokunuyorsun diyeceksin dokundurmayacaksın.
Ne saçma bir cevap bu?

Yapmıyorlar artık zaten. Ben seviyesizlerle uğraşmıyorum direkt öğretmene söylüyorum hallediyorlar :D

Bugün ben 7. sınıftayım arkadaşımla matematik ödevini konuşurken birisi bağırarak küfür etti disiplin hocası beni aldı benim yaptığımı sandı bana işte 5. teneffüs ne oldu işte gibi bir kağıt verildi önüme olanları yazdım ne olduğunu anlamadım annemi arayacaklarını söylediler ama daha annemin haberi yok gibi.

Bugün ben 7. sınıftayım arkadaşımla matematik ödevini konuşurken birisi bağırarak küfür etti disiplin hocası beni aldı benim yaptığımı sandı bana işte 5. teneffüs ne oldu işte gibi bir kağıt verildi önüme olanları yazdım ne olduğunu anlamadım annemi arayacaklarını söylediler ama daha annemin haberi yok gibi.

Niye imzalamıyorsunuz?
Yapmadığınız şeyleri ben yapmadım etmedim demek bu kadar zor olmamali.

Bana da yapıyorlar. Çakıyorum yumruğu :) öğretmene müdüre falanda korkularından bir şey diyemiyorlar.

Genel olarak bende birkaç şey söyleyeyim. Ortaokulda ne olursa olsun derste sizi rahatsız eden en ufak şeyleri bile gidin ders öğretmeninize olmazsa sınıf öğretmeninize oda ilgilenmezse, o sınıf grubu ile ilgilenen müdür yardımcısına kadar gidebilirsiniz. Kimse size niye şikayet ediyorsun demez. Yukarıda tutanak imza gibi bir mesaj gördüm şimdiye kadar gördüğüm hiçbir ortaokulda gerçekten sınırları aşan ciddi bir ceza gerektirmeyen şeylerde bu imza attırma öğrenciyi korkutmak için oluyor tabii ki de haksızsanız imza atmayın itiraz edin ama küfür, tartışmalar, itişmeler Basit kavgalar vs. bunlarda kınama falan diye gösterirler ama sene sonunda büyük ihtimalle öyle bir cezanın sicilinize geçmediğini görürsünüz. Bu demek değildir bunları yapın :D tekrarları uzaklaştırma veya atılmaya sebep olabilir.

Dipnot: Liseye geçince bunları yapmayın orada cezaya dönebilir.

Genel olarak bende birkaç şey söyleyeyim. Ortaokulda ne olursa olsun derste sizi rahatsız eden en ufak şeyleri bile gidin ders öğretmeninize olmazsa sınıf öğretmeninize oda ilgilenmezse, o sınıf grubu ile ilgilenen müdür yardımcısına kadar gidebilirsiniz. Kimse size niye şikayet ediyorsun demez. Yukarıda tutanak imza gibi bir mesaj gördüm şimdiye kadar gördüğüm hiçbir ortaokulda gerçekten sınırları aşan ciddi bir ceza gerektirmeyen şeylerde bu imza attırma öğrenciyi korkutmak için oluyor tabii ki de haksızsanız imza atmayın itiraz edin ama küfür, tartışmalar, itişmeler basit kavgalar vs. bunlarda kınama falan diye gösterirler ama sene sonunda büyük ihtimalle öyle bir cezanın sicilinize geçmediğini görürsünüz. Bu demek değildir bunları yapın :D tekrarları uzaklaştırma veya atılmaya sebep olabilir.

Dipnot: Liseye geçince bunları yapmayın orada cezaya dönebilir.

Lisedede yapan gordum yapıyorlarda hoca goruyor gülüyor garip bir şey.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı