Ortaokulda ilk tutanak sicile işlenir mi?

ENES2008

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben ortaokulda iken simit oyunu oynuyorduk. Bu oyundan tutanak yedim, tabii bu benim ilk tutanağım, müdür yardımcı sadece ismimi aldı, hiçbir şeye imza atmadım ve beni disiplin kuruluna çağırmadılar. Bu durumda bu tutanak sicile işlenir mi? (Şu an ben 10. sınıftayım.)

Merhaba arkadaşlar, ben ortaokulda iken simit oyunu oynuyorduk. Bu oyundan tutanak yedim, tabii bu benim ilk tutanağım, müdür yardımcı sadece ismimi aldı, hiçbir şeye imza atmadım ve beni disiplin kuruluna çağırmadılar. Bu durumda bu tutanak sicile işlenir mi? (şu an ben 10. sınıftayım.)

Hiçbir şey olmaz merak etme.

Arkadaşıma 6. sınıftayken kağıt imzalatmışlardı ama onun söylediğine göre sicile geçmiş gözükmüyor e okulda.

Bir şey olmaz 8.sınıftayken 2 3 tane tutanak yemiştim. Bir tane elemanın kafası yarılmıştı kınama verdiler takdir teşekkür almadılar onlara bile bir şey olmadı.

Merhaba arkadaşlar, ben ortaokulda iken simit oyunu oynuyorduk. Bu oyundan tutanak yedim, tabii bu benim ilk tutanağım, müdür yardımcı sadece ismimi aldı, hiçbir şeye imza atmadım ve beni disiplin kuruluna çağırmadılar. Bu durumda bu tutanak sicile işlenir mi? (Şu an ben 10. sınıftayım.)
İşlenmez. İlkokulda da ben 1-2 kez tutanak yemiştim ancak bu tutanaklar o an korkutmak için olur hocam. Çok takmayın zaten imza ve disiplin kurulu ile uğraşmamışsınız ufak bir gözdağı.

Geri
Yukarı