Okullar açılır mı?

Canlı dersten sonra tekrar yapsın, altta oyun oynuyorsa oynamasın. Ben de yaptım pişmanım şu an. Öğretmen derste söz veriyor cevap veremiyorum.
Ben arkada her derste deli gibi soru çözüyorum. Ne ders varsa o dersin kitabı var önümde ve hakikaten güzel oluyor.
Önümüzdeki sene açılacağını düşünmüyorum.
Hala belirsizlik içindeyiz maalesef. Her yeri açtılar,ettiler. Ama hiç kimse maske takmıyor,takan ise düzgün takmıyor. Ben her yere çift maske ile gidiyorum. Bisiklet sürmeye çıktığımda da çift maske takıyorum. İş çok bozuk.

Yok öle bir çocuk değil o ders yyapmak istiyor yapamıyor anlamıyor
Kardeşine moral ver. Bu çok önemli. Kimse bana zamanında moral vermemişti ve biraz özgüvensiz girmiştim sınava. Ama yaşadığım yerdeki iyi bir Anadolu Lisesi'ne yerleştim. Ve okuldaki en iyi öğrencilerden biriyim.
Adalet halktır, halk ne derse o oluyor bence şu devirde. Okullar açılırsa çok yoğun tepki gelecek, geri kapatılacak.
Abi haklısın. Ama bunu her yeri açmadan önce düşüneceklerdi. Millet her yere akın akın gitti. Ne oldu korona vakaları deli gibi arttı. Daha 1 hafta önce çok sevdiğim bir arkadaşımın babası koronadan vefat etti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka maka her an açılabilir.
Geçenlerde anaokullarını açtılar, ki bu öğretmenler için ölüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka maka her an açılabilir.
Geçenlerde anaokullarını açtılar, ki bu öğretmenler için ölüm.
Annem ana sınıfı öğretmeni. Ya resmen bu dönemde bakıcı yerine koyuldular. Yazıklar olsun. Bunu bizlere yaşatanlara...

Yeni konular

Geri
Yukarı