Okullar açılır mı?

Peki hocam size kalmış, ben okuluma gidiyorum seni bilmem ama bizim sınıf 3 kişi evet ciddiyim, bu yüzden korkum yok kolay gelsin sana.
3 kişi iyiymiş yalnız. Bizim sınıf 20 kişi. Öyle olsaydı ben de giderdim galiba.
Bir de şöyle bir şey var. Ben mi çok garibim bilmiyorum ama anlıyorum ben dersleri. Soruları da çözebiliyorum. Bir tek matematik sıkıntılı ama onu da halledeceğim inşallah.
Yazılı yok değil mi size bir de varsa vay haline ☹️
Yazılı yok bizde.

Ya bak şimdi, orda burda "Uzaktan Eğitimle öğrenim olmaz, bir şey anlayamazsın." diyen tipler geziyor, güldürmeyin insanı.
Çalışırsan, dinlersen, uzaktan eğitimle de yaparsın, yüz yüze eğitim ile de.
Tabi uzaktan eğitim yüz yüze eğitimin yerini tutmaz, ama bu demek değil ki sen uzaktan eğitimden bir şey anlamayacaksın.
Tamam, belki nesilleri kaybettik biz bu korona sürecinde, belki öğrencilerin IQ ortalaması düştü vs. vs. fakat iş Sağlık konusuna geldiğinde, Sağlık, Eğitimden de önceliklidir ondan da bundan da.

Bizim aile topluca korona geçirdi, Annem yataktan kalkamıyordu bazen, Babam'ın hiçbir şeyi yoktu, grip gibi atlattı, yengem de sürekli yataktaydı, bende grip gibi geçirdim. Tabi herkesin bünyesi farklı.

Şu anki Eğitim Sisteminin tek derdi Sınav zaten. Okullar açılır, sınavlar yapılır, yeniden kapatılır. Ne değişti? Sadece vaka sayılarını artırdın, okullarda verimsiz eğitimi gerçekleştirdin, kimisi çocuğunu okula göndermedi, kimisi korona oldu, kimisi öldü, kimisi kaldı.

Vakalar önümüzdeki günlerde artmaya devam edecek gibi, eğer Bilim Kurulu toplantısı yapılırsa, okullar hakkında da bi' şey söylerler.

Ya bak şimdi, orda burda "Uzaktan Eğitimle öğrenim olmaz, bir şey anlayamazsın." diyen tipler geziyor, güldürmeyin insanı.
Çalışırsan, dinlersen, uzaktan eğitimle de yaparsın, yüz yüze eğitim ile de.
Tabi uzaktan eğitim yüz yüze eğitimin yerini tutmaz, ama bu demek değil ki sen uzaktan eğitimden bir şey anlamayacaksın.
Tamam, belki nesilleri kaybettik biz bu korona sürecinde, belki öğrencilerin IQ ortalaması düştü vs. vs. fakat iş Sağlık konusuna geldiğinde, Sağlık, Eğitimden de önceliklidir ondan da bundan da.

Bizim aile topluca korona geçirdi, Annem yataktan kalkamıyordu bazen, Babam'ın hiçbir şeyi yoktu, grip gibi atlattı, yengem de sürekli yataktaydı, bende grip geçirdim. Tabi herkesin bünyesi farklı.

Şu anki Eğitim Sisteminin tek derdi Sınav zaten. Okullar açılır, sınavlar yapılır, yeniden kapatılır. Ne değişti? Sadece vaka sayılarını artırdın, okullarda verimsiz eğitimi gerçekleştirdin, kimisi çocuğunu okula göndermedi, kimisi korona oldu, kimisi öldü, kimisi kaldı.

Vakalar önümüzdeki günlerde artmaya devam edecek gibi, eğer Bilim Kurulu toplantısı yapılırsa, okullar hakkında da bi' şey söylerler.
Hocam toplantı yarın.

Yeni konular

Geri
Yukarı