Okullar açılır mı?

Açılıp açılmayacağını, Sağlık bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı belirler. Ancak açılmayacağını tahmin ediyorum, eğer açılır ise vaka sayısı İtalya ile yarışır hale gelir ve ülkemiz için büyük bir kayıp olabilier. Şu anda bizde ortalama %0.7 ki bu değer gayet iyi bir seviyede, tabii hiçbir vatandaşımızın ölmeden bu hastalığı atlatmasını isterim.

Açılmazsa iyi olur. Sınavlara çok çalışmadım okulun açılmaması işime geliyor. :D
Aynen orası da var. Ayrıca benim performans ödevim var Edebiyattan. En az 10 sayfa yazı yazılacak, sunum yapılacaktı. Nisanın ilk haftası teslim edilmesi gerekiyor ve sadece 1 sayfa yazıp bıraktım. En çok benim işime yarıyor, sınavları yine geçiyorum.

Aynen orası da var. Ayrıca benim performans ödevim var Edebiyattan. En az 10 sayfa yazı yazılacak, sunum yapılacaktı. Nisanın ilk haftası teslim edilmesi gerekiyor ve sadece 1 sayfa yazıp bıraktım. En çok benim işime yarıyor, sınavları yine geçiyorum.

Benimde İngilizce projem var. En az 20 yaprak yani 40 sayfalık dergi hazırlamak. Her gün 1 yaprak yaparak ilerliyorum inşallah haftaya bugün bitecek. Ama sınavlar daha çok geriyor.

Diyelim ki açılmadı, umarım sınıf tekrarı gibi durumlar olmaz. Online eğitim var zaten düşünmüyorum ama olmasını düşünmek bile çok kötü bir durum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı