Okullar geri kapanacak mı?

Hibrit model yapmalı bence. Kırtasiyeler vs iş yapamadı 3 4 hafta canlandırmaya calışıp geri kapatacaklar şu an sıralar bile ayrı değil ikili oturacağız.

Kapanmayacaktır. 2 senedir okullar kapalı, bu dönemde online dersi güzelce dinleyip evde ders çalışacak iradeli öğrenci çok az. Siz YKS'den sonra da "okullar kapılıydı eğitim alamadık o yüzden 200k sıralama yaptım" falan mı diyeceksiniz ailenize?

Nedense birçok öğretmen çok emin ve kesin bir şekilde kapanmayacagini söylüyor. Hatta sözde ellerinde bakanlık tarafından gönderilen ve okulların kapatılmayacağına dair bir belge varmış.
Öğretmenlerin kesin konuşması normal. Öğrenciler kapanacak diye umutlanırsa çalışmayacaklarını biliyorlar.

Arkadaşlar selam. Çevremdeki birçok insan şu an okulların açılıp kapanması hakkında konuşuyor.
Birtakım insan kapanacak derken birtakım insan da kapatmayacaklar diyor. Sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Şu anda okuldan yazıyorum 😁

Pek önlem yok, sınıfta genelde maske takan yok, hocalar dahil.

Nedense birçok öğretmen çok emin ve kesin bir şekilde kapanmayacagini söylüyor. Hatta sözde ellerinde bakanlık tarafından gönderilen ve okulların kapatılmayacağına dair bir belge varmış.
Pff. Ona bakarsan Twitter'da matematik hocası var. Adam zamanında sınavların olmayacağını söylemiş herkes sınavların olacağını söylemesine rağmen ve adamın dediği doğru çıkmış. Şimdi de ''Kesinlikle kapanacak. Net bilgi.'' diyor.

Pff. Ona bakarsan Twitter'da matematik hocası var. Adam zamanında sınavların olmayacağını söylemiş herkes sınavların olacağını söylemesine rağmen ve adamın dediği doğru çıkmış. Şimdi de ''Kesinlikle kapanacak. Net bilgi.'' diyor.
İki ihtimal var zaten. Bir tanesini sallayacaksın, tutarsa tutar tutmazsa tutmaz. %50 ihtimal var, bu kadar zor değil yani. Ben de "kapanmaz" dersem ve kapanmazsa benim bilgimden dolayı değil, tahminimim tutmasından dolayı olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı