Okullar kapanır mı?

Okula gitmek istemiyorsan açık öğretime geç? Okullar kapansın ne? Nasıl hayırlı olacaksın vatanına atalarının bıraktığı topraklara böyle mi faydan dokunacak? "tüm umudum gençliktedir" diyen Ata'nın sözünü boşa mı çıkaracaksın?

👏 Çok haklısınız hocam.

Okula gitmek istemiyorsan açık öğretime geç? Okullar kapansın ne? Nasıl hayırlı olacaksın vatanına atalarının bıraktığı topraklara böyle mi faydan dokunacak? "bütün ümidim gençliktedir" diyen Ata'nın sözünü boşa mı çıkaracaksın?

O söz boşa çıkalı yıllar oldu zaten.

O söz boşa çıkalı yıllar oldu zaten.
Sanmam. Hala gençlik ayakta hocam arada saçma sapan işler yapanlar var fakat onlar tüm nesillerde vardı. Ben çabalıyorum açıkcası fakat halkın yaptığı işler, pandemi yokmuş gibi davranmaları benim gibi teknik derse muhtaç olan insanları kısıtlıyor. Herifler yasak falan dinlemiyor çok değil turizm sezonu kapansın vakalar fırlar gene.

E yazma. Burada fikirlerimizi tartışıyoruz. Bir problem çözmeye çalışmıyoruz. Sanki başımıza milli eğitim bakanı.
Olay yazmak mı benle aynı fikir de olan kaç kişi var git bak. Bugün forumda kaç kere aynı konu açılmış git kendin gör. Milli eğitim bakanı olan yok. İnternette az araştırma yapsan görürsün okulların kapanmayacağını.

Yeni konular

Geri
Yukarı