Sizce okullar kapanır mı?

Kapatılsa bile sinemalar restoranlar açık. Bunların da kapanması lazım ancak bu da psikolojik olarak dahaa zarar görür insan. Bence böyle kalmalı ama ölümler çok artarsa kapatılmalı bunu da ekliyim

Kesme, açık liseye geçin bol bol evinizde oturursunuz.
Herkesi dersten kaytarmak için mi okul kapansın istiyor sanıyorsunuz? Maske ile 8 saat duruyoruz, çoğu kişi sırada 2 kişi oturmakta, her taraf leş götürüyor ve okullarımız temiz diyorlar. Bence gerekli özen gösterilmeyecekse kapatılması lazım.

Herkesi dersten kaytarmak için mi okul kapansın istiyor sanıyorsunuz? Maske ile 8 saat duruyoruz, çoğu kişi sırada 2 kişi oturmakta, her taraf leş götürüyor ve okullarımız temiz diyorlar. Bence gerekli özen gösterilmeyecekse kapatılması lazım.
Ben de okula gidiyorum açık kalmalı. Devam zorunluluğunun kalkması gerekiyor ki, yarım akıllı sürüleri okula gidip kalabalık etmesin, dersi sabote etmesin.

Ben de okula gidiyorum açık kalmalı. Devam zorunluluğunun kalkması gerekiyor ki, yarım akıllı sürüleri okula gidip kalabalık etmesin, dersi sabote etmesin.
Zorunlu olmaması gerek, bu konuda katılmaktayım. Okullarda gerekli hijyen şartları sağlanamadığı sürece de böyle olmalı.

Geri
Yukarı