Okullar kapatılmalı mı?

Okullar kapatılmalı mı?

• Evet kapatılmalı, sağlık daha önemlidir.

Oy: 140 70,4%
  • Hayır kapatılmamalı, böyle devam edelim.

Oy: 59 29,6%

• Oy verenlerin toplamı
    199
Okulların bir takıma hem kapatılması hem de kapatılmaması taraftarıyım.
Kapatılmamalı, çünkü eğer bir sezon daha kapanırsa 7,8 11 ve 12.sınıfların ciddi anlamda perti çıkacak.

Bir sezon daha kayıp olacak. Ben kendi adıma 11.sınıfı evde geçirmek kesinlikle istemiyorum.

Kapatılmalı, çünkü inanılmaz sağlık riski var.
Al işte, mesela ben Omicron varyantı korona geçirdim.

Arkadaşlarımın temasları yüzünden karantinaya alındım. 4 gün sonra test verdim.
2 gün süründüm. Tat ve koku kaybı yaşamadım bu arada, hala daha annemin köftesinin kokusunu alabiliyorsam sıkıntı yoktur :)

İki şıkka da yönelik fikrim olduğundan oy kullanmayacağım.

Son düzenleme:
Okulların bir takıma hem kapatılması hem de kapatılmaması taraftarıyım.
Kapatılmamalı, çünkü eğer bir sezon daha kapanırsa 7,8 11 ve 12.sınıfların ciddi anlamda perti çıkacak.

Bir sezon daha kayıp olacak. Ben kendi adıma 11.sınıfı evde geçirmek kesinlikle istemiyorum.

Kapatılmalı, çünkü inanılmaz sağlık riski var.
Al işte, mesela ben omicron varyantı korona geçirdim.

Arkadaşlarımın temasları yüzünden karantinaya alındım. 4 gün sonra test verdim.
2 gün süründüm. Tat ve koku kaybı yaşamadım bu arada, hala daha annemin köftesinin kokusunu alabiliyorsam sıkıntı yoktur :)

İki şıkka da yönelik fikrim olduğundan oy kullanmayacağım.

Haklısınız bende 11. sınıfım kapatılmasını biryandan istiyorum biryandan istemiyorum sizin dediğiniz gibi ama sınavlarda bayağı zor kapatılmasını istiyorum biraz.

Haklısınız bende 11. sınıfım kapatılmasını bir yandan istiyorum bir yandan istemiyorum sizin dediğiniz gibi ama sınavlarda bayağı zor kapatılmasını istiyorum biraz.
Hocam ikinci döneme giriyoruz. Konular artık daha da ağırlaşacak. Sayısalsanız benim gibi, zaten bunu iliklerinize kadar hissedeceksiniz.
Konuların zaten ağırlığı yokmuş gibi 11.sınıf olmanın ağırlığı da çok fazla.

Devir cidden çok tehlikeli ya.
Önce sağlığınızı korumaya bakın.
Benim gibi korona kapmayın.
Ki ben 3 doz BioNTech aşısı olmama, sürekli olarak maske mesafe gibi etmenlere de azami dikkat etmeme rağmen Omicron varyantı korona kaptım.

Vakalar olmuş 60 bin hala okul kapanmıyor. Benim düşüncem, hemen kapatılıp uzaktan eğitime geçilmeli. İnsan sağlığı oyuncak değildir. Kapatmamakta direniyorlar. Siz ne düşünüyorunuz?

Geçen hafta toplu sınav vardı. Sağlıklı girdim korona olup çıktım.
Sınavda kimse maske takmıyordu. Ve bence şu an vakalar 100 000'in üstünde.

Yeni konular

Geri
Yukarı