Okullar kapatılmayacakmış

Hiçbir önlem alınmadığı ve dersleri bu kadar uzun tuttukları sürece vakalar artmaya devam edecek ve eninde sonunda kapatacaklar diye düşünüyorum. Öğretmenler bile maske takmıyor iken öğrencilerin takmalarını istiyorlar garip açıkçası.

Okulumda 2 sınıf karantinada. Sınıfın birinde de ikiz kardeşlerden biri pozitif oldu. Büyük ihtimal diğer kardeşi de pozitif çıkacak ve sınıf karantinaya alınacak. Onun haricinde edebiyat hocamız karantinada. geçen hafta edebiyat görmedik bu hafta da görmeyeceğiz. Durum pek iyi değil bizde. Sizleri bilemem.

@Heunzey

Tamam işte 5 bin az mı diyorum sana, insanlar ne acılar çekiyor haberin var mı? Mesele okula gidip gitmemek değil, mesele insan sağlığı. Çalışmadan sınava girsem senden fazla net yaparım merak etme, açık öğretime falan ihtiyacım yok.

@Heunzey

Tamam işte 5 bin az mı diyorum sana, insanlar ne acılar çekiyor haberin var mı? Mesele okula gidip gitmemek değil, mesele insan sağlığı. Çalışmadan sınava girsem senden fazla net yaparım merak etme, açık öğretime falan ihtiyacım yok.

Aynen yaparsın kanka. :D hadi biraz daha kas egonu göğsünü kabart sınavdaysa alırsın göz yaşını eline:D
biliyorum Allah yardım etsin ama birçok kişi fazla abartıyor ben o kadar toplu alanlarda gezdim ne aileme ne bana bir şey olmadı ne de dolaştığım kişilere.

Geri
Yukarı