Okullar sizce açılacak mı?

Mutasyon işin içine girdi. 6-17 yaş arası ölümler ve yatış artmış. Yeni mutasyona karşı aşı garanti kesin olarak vermiyor. Çok zor. Açılsa bile yine hareketlilik artacak. Ekim'de açıldı gördük. 3 hafta ya gittim, ya gitmedim kapandı. Ben direkt bu yılı bitirdim. Şubat açmazlar ise, geriye zaten 3 ay kalıyor. Mart, Nisan, Mayıs. Haziran'da zaten gg. Yani her türlü olasılık ve ihtimal ile. Okul taş çatlasın 1 ay gideriz. Sonra birkaç kişi mutasyon ile haşat olunca kapatırlar geri. Bana kalsa ben direkt bu yılı bitiririm. Şu ana kadar yazdıklarım hayal. Gerçekçi düşünür isek. Aşı geldi yallah okula, hadi, hadi. Mutasyon yok, kontrol altına alındı. Yani olması gereken bu saat sonra hiç okul açılmaması. Ama tabii bu olmaz. En geç Mart'ta açılır.
18 yaş altı aşılanmayacak diye duydum. Bu yüzden kolay kolay açılmaz ama sınavları ölümüne zor yaparlar.

Oda zor. 4 Ocak için öyle diyor idik. 2 öğretim düzeyi sınav olayı bitti. Canlı derslere göre katılım notu verilecek. 15 şubat'ta lise de açılmaz ise. Bize de öyle yaparlar. Yani gerekir ise yine ertelenir. Tabii ama bu işin imza, Tweet'de etkili olmuş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı