Okullarda servis çalışması zorunlu değil mi?

68055

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar benim okulum beni pazartesi salıya aldı ama ailem kardeşimde pazartesi salı gittiğinden dolayı beni perşembe cumaya alacaklar. Ama okullarda servislerin çalışması zorunlu değil mi? Ben onun için okul günümü değiştirmek zorunda mıyım? Okula ben götürüyorum. Okulları servise katılım azlığından dolayı servis çalıştırmama kararı almış. Böyle bir hakları var mı?
Yardım eden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam ayni seyi yapardim. Birkac ogrenci icin servis calistirmak pek akil kari degil. Hayrina yapmiyorlar sonucta. Ayni yakiti yakacaklari halde 3 ogrenci mi yoksa 10 ogrenci mi? Boyle dusununce mantikli geliyor. Ama bu maduriyete bir cozum degil elbette. Bu arada boyle bir kuralin olup olmadigini bilmiyorum. Ki boyle bir kural olsa bile serviscilerin yuzde kaci uygular ki?

Ben olsam ayni seyi yapardim. Birkac ogrenci için servis calistirmak pek akil kari degil. Hayrina yapmiyorlar sonucta. Ayni yakiti yakacaklari halde 3 ogrenci mi yoksa 10 ogrenci mi? Boyle dusununce mantikli geliyor. Ama bu maduriyete bir cozum degil elbette. Bu arada boyle bir kuralin olup olmadigini bilmiyorum. Ki boyle bir kural olsa bile serviscilerin yuzde kaci uygular ki?

Ama şöyle bir şey var. O servis firması okulu alıyor. Başka firma çalışamıyor. Bu yüzden de mağdur olunuyor. Eskiden 10 tane firma olurdu biri çalışmasa öteki çalışırdı. Bu durum yüzünden günüm değiştirmek zorunda mıyım.

Ama şöyle bir şey var. O servis firması okulu alıyor. Başka firma çalışamıyor. Bu yüzden de mağdur olunuyor. Eskiden 10 tane firma olurdu biri çalışmasa öteki çalışırdı. Bu durum yüzünden günüm değiştirmek zorunda mıyım.
Maalesef ki zorundasin. Idareler bu tarz problemleri pek takmiyor. Magdursan magdur olarak kalacaksin buyuk ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı