Okulların açılmasına az kaldı

Bu sene bende liseye geçtim. İyi bir Anadolu lisesi tutturdum. 8.sınıfta 6 ders görmeye alışmıştık şimdi 9 ders 7 ders karman çorman yani biraz zorlanacağım gibime geliyor. Bana önerilerde bulunabilir misiniz lisede neler yapmam gerek, ne kadar çalışmam gerek, nasıl bir planlama yapmalıyım ? Biraz endişeliyim çünkü :D

Okulda gördüğün dersleri evde tekrar edip test çöz. Sınavlardan çıktığın için zor gelebilir ama 11-12. sınıfta yapacaklarının yanında hiçbir şey kalacak tekrar edip 2-3 test çözmek. Dershanelerin de formatı değişiyor, dershaneye gidemeyebilirsin onun için eksiklerimi ileride tamamlarım deme şansın olmayabilir, şimdiden sıkı tut. 9. sınıf konuları basit, temel konular ama bilmezsen de zorluk çekersin. Klişe laf ama kitap oku bir de.

Dear Esther, Bf3, Bf4, NFS Rivals bu yaz bitti :D Şimdi AC 2'yi bitirmek üzereyim. Bitirebilirsem bu sene içimde kalan bir oyun olmayacak :D Ben de bu sene liseye başlıyorum. Haydi hayırlısı :D
Hey gidi hey. Hacım ne yaptın sen ya, nerelere gittim nerelere. Dert yok tasa yok, ipimle kuşağım misali. Şimdi otomotiv müh. 2. sınıf öğrencisiyim. Okumaya devam.

Geri
Yukarı