Okulların tatili hakkında ne düşünüyorsunuz?

LGS, YKS sınavlarına ne olacağını açıklarlar umarım yarın.

Anlam veremiyorum.

20230209_224616.jpg

Geçmiş olsun fakat konunun amacı tatil hakkında ki düşünceler. Sizin yaşadıklarını ve hissettiklerinizi herkes hissetmek ile yükümlü değil, bize geçmiş olsun deyip tatilimizi yaşamak kalır. Umarım anlarsınız, her olumlu duygu belirten mesaja aynı içeriği atmanın bir mantığıda bence yok ama tabii yine size kalmış.

Tekrardan geçmiş olsun.
Herkes aynı duyguyu doğrudan hissetmek zorunda değil ama belirli seviyede bunu yaşar. Yaşamasa da aklının bir köşesinde bulunur. Hadi dünyanın farklı bir yerinde olsa neyse ama kendi ülkenin vatandaşları bunlar. Belki komşu ilinde.
Yoksa ben de tatil olsun deyip göbek atmıyorum ama şahsen işime geliyor. Okulda bunalıyorum.
Pandemi başlangıcında da böyle olmuştu.

Herkes aynı duyguyu doğrudan hissetmek zorunda değil ama belirli seviyede bunu yaşar. Yaşamasa da aklının bir köşesinde bulunur. Hadi dünyanın farklı bir yerinde olsa neyse ama kendi ülkenin vatandaşları bunlar. Belki komşu ilinde.

Herkes aynı duyguyu yaşayıp yaşıyor mu bilemeyeceğim. Ben üzüntü içerisindeyim ama bunun yeri burası en azından bu konu değil. Tam olarak şikayetçi olduğunuz yeri anlayamadım?

Yeni konular

Geri
Yukarı