Okulların uzaktan olması mı daha iyi yoksa yüz yüze mi?

Hyperf1low

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i7 4770-ASUS Q87M-PLUS/BM6AE - Samsung 16 GB (2x8) DDR3 1333 MHZ Dual - MSİ GTX 1060 6GB GAMİNG X - Transcend 128GB 2.5" SATA III SSD720-Toshiba 500GB DT01ACA050- Seagate Momentus ST9500325AS 500 GB HDD
Benim okulum uzakta ve minibüs, otobüs ile gidiyorum okula. Okulda birçok maske takmayan hocalar öğrenciler var hiçbir yer hijyenik değil ortalama 100 bin vaka var okula gitmemiz çok riskli. Sizce okulların uzaktan olması mı daha iyi yüz yüze mi?

Benim okulum uzakta ve minibüs, otobüs ile gidiyorum okula. Okulda birçok maske takmayan hocalar öğrenciler var hiçbir yer hijyenik değil ortalama 100 bin vaka var okula gitmemiz çok riskli. Sizce okulların uzaktan olması mı daha iyi yüz yüze mi?
Bence Corona artık hayatımız bir parçası oldu zaten eskisi kadar ağır bir hastalık değil. Grip gibi bir şey bana göre artık.

Bence corona artık hayatımız bir parçası oldu zaten eskisi kadar ağır bir hastalık değil. Grip gibi bir şey bana göre artık.
Evet olabilir fakat birçok liselilerin canını aldı ve almaya da devam ediyor hala tehlikeli hele ailem için.

Maskelerin çıkarılması konuşulurken okulların uzaktan eğitim sağlamasını ilk-ortaöğretim için beklemeyin.
Okul sosyalleşme ortamı sunar, üniversite ve çalışma hayatı ise yetişkinliğe hazırlar insanı.

Şehir dışında üniversite okuyorum. Derslerimin hepsi teorik, uzaktan işlesem de her türlü halledebileceğim dersler. Yurdum da okula çok uzak ve şehir dışında okumak çok masraflı. Şimdi uzaktan eğitime geçsek benim için çok iyi olurdu. Kenarda bursu biriktirir, günlük iş vs. alıp ek gelir de elde ederdim.

Geri
Yukarı