Okulu bırakıp sanayiye başlamak

En güzelini yaparsın işi öğrenirsin sonra kendi yerini açarsın bitti gitti.

Okuyup oturduğu yerden ayda 50 bn TL almak varken neden uğraşsın çocuk? Galiba sizde aynısını yaptınız yaşadıklarınızı tek başınıza yaşamak istemiyorsunuz.

Başka bir açıklaması yok çünkü "okuma kardeşim napıcan okuyup" demenin. Kafa yapınız nasıl çalışıyor anlamıyorum vallahi biraz daha konuşursam 1 günlük ban yiyeceğim sanırım o yüzden konuşmucam.

Bir de beğenmedim atmış ben onun mesajına atınca :D yazık vallahi çok yazık...

Okuyup oturduğu yerden ayda 50 bn TL almak varken neden uğraşsın çocuk? Galiba sizde aynısını yaptınız yaşadıklarınızı tek başınıza yaşamak istemiyorsunuz.

Hayalperest bir arkadaş daha :D

Bana 1000 kişi arasından okuyup ayda 50 bin alan 100 tane adam göstersene sana haklısın deyim buranın Türkiye olduğunu unutuyosun sanırım bu 1.

2.brighton da okudum ve evet okuduğum işi yapmıyorum kendi yerimi açtım medikal alanda kanser hastalarına malzemeler üretiyorum, füzyon ve fizyon setleri (infüzyon ve transfüzyon) yapıyorum (kan çekme ve basma) 25 tane çalışanım var çekirdekten yetiştim söyleyeceklerim bu kadar hayalperest olmaktan vazgeçin artık sonra üzülüyorsunuz gençlik ateşi.

Vallahi yazık olan siz ve sizin gibi düşünenler aslan parçası sonra Steam'den dolarla oyun alırken 40 kere düşünüyorsunuz :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı