Okulumdaki garip arkadaşlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

499337

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Beni hep düşündüren bir olay var, sorun bende mi yoksa onlarda mı anlamadım.🧐

Olay şu:
Okul arkadaşlarım genel olarak iyi insanlar. Bu sene hepsi garip davranıyor ama ben normal davranıyorun diye hepsi beni elinden geldigi kadar beni dışlıyor(1 tanesi hariç). Hatta arkadaşlarım beni kullaniyor demek daha dogru (1 tanesi haric). Bu arada tum bu bahsettiklerim o 1 tanesi (kankam) hariç.

Garip garip derken şoyle garip; birçoğunuz agzimiza bile almaktan cekindigi seyleri agizlarina aliyorlar anaya sövenler, kardeşe bacıya sövenler, . Ve garip olan şu bunların bir kısmı benim cok yakin arkadasimdi. Ve normal insanlardi. Karantinada ayarlari kacmis ondan eminim.

Ve ben bu tarz lafları sevmiyorum diye, sınıf ortasında insanların üzerine atlayıp meydan dayagi atmalarindan hoslanmiyorum diye şu an 1'i haric hepsi bana karsi soguk. Soguk olmayi gectim beni cikarlarina gore kullaniyorlar.

Tenefuslerde hepsi beraberken ozellikle beni ayri tutuyorlar, beni yanlarına almıyorlar falan. Sebebi benim kufretmemem falan. Ekstra garibi mi ne?
Biri o kufreden arkadasima kufrederse bana "onu ogretmene soyle!" diyerek direk beni kullaniyorlar.

Tenefuslerde kendimi cok yalniz hissediyorum, cunku kufretmiyorum, meydan dayagi atmiyorum, meydan dayagi atmalarini engelliyorum diye!

Ben mi anormalim onlar mı? Sınıfta en insancıl davranan sayılılardanım ama bu yuzden her turlu aktivitede beni disliyorlar.

Icimi dokmek istedim :D

Son düzenleme:
Sevgili hocam. Zaten 1 tane kankan varmış o sana yeter, niye yalnız hissediyorsun? Kankanla aynı sırada otur, teneffüste onunla takıl, Online oyun oyna, kitap okuyun beraber falan.

Bizim sınıfta kızlarda erkeklerde birbirine sövüyor kimse takmıyor normal kelimeymiş gibi geçen gördüm bizim sitede kız oğlana küfür etti yandaki kız arkadaşına ne kadar iyi sövüyorum diye övündü en iyisi kötü söz söylememek boş ver dışlasınlar seni.

@insann niye hahaha attın? Troll değil.
Akıllı ve saygılı bir insan olmak daha önemli onların arkadaşlığından.Onları umursamamaya çalış zaten illa okulda arkadaş edinmek zorunda değilsin.Hiç olmadı sanal arkadaşlık diye bir şey var.
Technopat Sosyal var :D

Beni hep düşündüren bir olay var, sorun bende mi yoksa onlarda mı anlamadım.🧐

Olay şu:
Okul arkadaşlarım genel olarak iyi insanlar. Bu sene hepsi garip davranıyor ama ben normal davranıyorun diye hepsi beni elinden geldigi kadar beni dışlıyor(1 tanesi hariç). Hatta arkadaşlarım beni kullaniyor demek daha dogru (1 tanesi haric). Bu arada tum bu bahsettiklerim o 1 tanesi (kankam) hariç.

Garip garip derken şoyle garip; birçoğunuz agzimiza bile almaktan cekindigi seyleri agizlarina aliyorlar anaya sövenler, kardeşe bacıya sövenler, . Ve garip olan şu bunların bir kısmı benim cok yakin arkadasimdi. Ve normal insanlardi. Karantinada ayarlari kacmis ondan eminim.

Ve ben bu tarz lafları sevmiyorum diye, sınıf ortasında insanların üzerine atlayıp meydan dayagi atmalarindan hoslanmiyorum diye şu an 1'i haric hepsi bana karsi soguk. Soguk olmayi gectim beni cikarlarina gore kullaniyorlar.

Tenefuslerde hepsi beraberken ozellikle beni ayri tutuyorlar, beni yanlarına almıyorlar falan. Sebebi benim kufretmemem falan. Ekstra garibi mi ne?
Ben sinifta bana kufredenleri ogretmene soyleyen biriyim. Biri o kufreden arkadasima kufrederse bana "onu ogretmene soyle!" diyerek direk beni kullaniyorlar.

Tenefuslerde kendimi cok yalniz hissediyorum, cunku kufretmiyorum, meydan dayagi atmiyorum, meydan dayagi atmalarini engelliyorum diye!

Ben mi anormalim onlar mı? Sınıfta en insancıl davranan sayılılardanım ama bu yuzden her turlu aktivitede beni disliyorlar.

Icimi dokmek istedim :D

Bende de oluyor yaşıtınım bu arada ve ergenliğe bağlıyorum böyle insanlari dostum çünkü bizim sınıfta da böyle değişken insanlar olabiliyor bir gün bakiyorsun sen şakrak geçiyor günün onlarla ertesi gün geliyorsun bir tripler havalar yani bana göre ergenlik umarım öyledir.

Ya insanların bence tamamı değil ama büyük bir bölümü özellikle bizim ülkedeki jenerasyon, çok garip yaratıklar. Ben kısasa kısas yaptığımdan dolayı birisi bana küfrederse veya vurursa aynı şekilde ona karşılık veririm ancak bunları durduk yere yapmak kesinlikle aptalca bir şey. O arkadaşlarınızdan uzak durun konuşmayın, arkadaşsız kalacaksanız da kalın bir şeyiniz eksilmez. Boşuna seviyenizi düşürmeyin.

Sevgili hocam. Zaten 1 tane kankan varmış o sana yeter, niye yalnız hissediyorsun? Kankanla aynı sırada otur, teneffüste onunla takıl, Online oyun oyna, kitap okuyun beraber falan.
Genelde oyleyim evet, ama onu dislamiyorlar (o da kufretmiyor, tek fark o meydan dayagina karsi degil) o da bazen yanlarina gidiyor. Hak veriyorum ona
Öğretmene şikayet eden ispiyoncuyu kim sever ki? 😂
Ortaokulda da vardı öyle bir tip, minder üzerinde güreşip top oynuyorduk... Şikayet edilmişiz. :)
Valla hocam anama soverse bal gibi de ederim.
Garip olan baskasi onlara kufrettiginde bana soyletmek istemeleri.
İspiyonculuk asla yapma.
Anama soverse soylemek gayet de hakkimdir.

• Beğen
İfadeler: T21
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı