Okulumdaki garip arkadaşlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kimse kusura bakmasın ama ispiyoncuları bende dışlarım.

Kimse kusura bakmasın ama ispiyoncuları bende dışlarım.
Kardeşim aileme sövülünce de bir zahmet yani. Seninkine sovulurse?
Valla aileme kufredince dislarsa dislasinlar zaten. Sinir oldum yine 😤

Öğretmene ispiyonculuk kalmadı artık okulda kendinizi ezdirmemeyi bilmeniz gerek öğretmenlerin gözünde her öğrenci çok iyi bir şey yapacaklarını sanmıyorum en fazla ailelerini ararlar bu da arkamızdan ağlamış gibi bir arkanızdan konuşma malzemesi olur. Siz kendinizi ezdirmeyin.

Mutlu oluyorum şahsen. Niye sinirleneyim?
Garip insansin, bence.
Öğretmene ispiyonculuk kalmadı artık okulda kendinizi ezdirmemeyi bilmeniz gerek öğretmenlerin gözünde her öğrenci çok iyi bir şey yapacaklarını sanmıyorum en fazla ailelerini ararlar bu da arkamızdan ağlamış gibi bir arkanızdan konuşma malzemesi olur. Siz kendinizi ezdirmeyin.
Çelimsiz olunca böyle oluyor.

Kardeşim aileme sövülünce de bir zahmet yani. Seninkine sovulurse?
Vallahi aileme kufredince dislarsa dislasinlar zaten. Sinir oldum yine 😤

Benim arkadaşlarım benimkini de sövüyor zaten bende onlara sövüyorum takılıyoruz birbirimize.

Benim olayım sövmemek galiba.
İşi Max hakaretle bitirmek yeter bana.

:)
Güzel bakış açısı.

Olayın ispiyonculuğun kardeşim anlamıyor musun?

4 defa yazdım aynı mesajı. Küfür etmiyorsun diye seni dışlayacak amip yaşamıyor.

Olayın ispiyonculuğun kardeşim anlamıyor musun?

4 defa yazdım aynı mesajı. Küfür etmiyorsun diye seni dışlayacak amip yaşamıyor.
Anladım kardeşim, sallamiyorum artık.
Ki oraya da biraz yanliş yazdim:
Duzeltiyim ben suana kadar kinseyi ispiyonlamadim, ogretmen sinifta 3 kisiyi kufredenleri yazmakla gorevlendirdi onlarsan biri benim. Ben kimse bana sikayete gelmedikce onu listeye yazmiyorum duysam bile.

1 kere bile kimseyi ispiyonlamadim, o gorev nedeniyle bana sikayete gelenler oldu. He aileme sovduklerinde tehdit ettim ama hic ispiyonlamadim. Galiba olay tehdit etmem :) .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı