Sınıftakı garip arkadaş

mak-kcm50140485-1-5b4f5a08cdbf4d50a514117814df071a.jpg

Şöyle bir şey ile arkadaşının kafasına tut sık ve kaç (!)

Merhaba, ben 10. sınıf öğrencisiyim. Bizim sınıfta garip bir arkadaş var. Bu arkadaş kendini komik zanneden, garip saçma şakalar yapan, kesinlikle psikolojik sorunları olan bir arkadaş. Mesela sınıfta ders işliyoruz, bu arkadaş başlıyor bacağına vurarak ses çıkarmaya. Dersi sabote ediyor. Affedersiniz biz beden dersinde halı sahaya gidiyoruz, forma giyiyoruz, kendi ter kokan formasını bize koklatiyor... Mesela tepki gösteriyorum, arkasını dönüp yüzümü gaz çıkarmaya çalışıyor... Bu çocuğa ne yapılır? Nasıl durdurulur?
Toksik olmanın tek kişilik bir oyun olmadığını ona hatırlatın ve gerekli yerlerde zorbalık yapın baskı kurun bir süre sonra sönecektir balonu . Eğer dediğiniz gibi harbi deli ise zaten sizi takmaz boş verin .

Toksik olmanın tek kişilik bir oyun olmadığını ona hatırlatın ve gerekli yerlerde zorbalık yapın baskı kurun bir süre sonra sönecektir balonu. Eğer dediğiniz gibi harbi deli ise zaten sizi takmaz boş verin.

Hocam çocuk anlamıyor sadece sınav haftasında pop*sunu kurtarmak için ciddilesiyor sonra aynı

Merhaba, ben 10. sınıf öğrencisiyim. Bizim sınıfta garip bir arkadaş var. Bu arkadaş kendini komik zanneden, garip saçma şakalar yapan, kesinlikle psikolojik sorunları olan bir arkadaş. Mesela sınıfta ders işliyoruz, bu arkadaş başlıyor bacağına vurarak ses çıkarmaya. Dersi sabote ediyor. Affedersiniz biz beden dersinde halı sahaya gidiyoruz, forma giyiyoruz, kendi ter kokan formasını bize koklatiyor... Mesela tepki gösteriyorum, arkasını dönüp yüzümü gaz çıkarmaya çalışıyor... Bu çocuğa ne yapılır? Nasıl durdurulur?
Bana göre birde okula kezzap,amonyak ve tuz ruhu getirin hepsini ona atın eminim o çok iyi hissedecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı