Okulumdaki garip arkadaşlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anladım kardeşim, sallamıyorum artık.
Ki oraya da biraz yanlış yazdım:
Düzeltiyim ben şu ana kadar kimseyi ispiyonlamadım, öğretmen sınıfta 3 kişiyi küfredenleri yazmakla görevlendirdi onlarsan biri benim. Ben kimse bana şikâyete gelmedikçe onu listeye yazmıyorum duysam bile.

1 kere bile kimseyi ispiyonlamadım, o görev nedeniyle bana şikâyete gelenler oldu. He aileme sövdüklerinde tehdit ettim ama hiç ispiyonlamadım. Galiba olay tehdit etmem :).

Abin yaşında adama kardeşim deme saygılı ol.

Ben olayı ilk mesajına göre yorumluyorum. Senin amacın kendini haklı çıkarıp egonu yükseltmek değil ise çözüm ararsın.

Olay tehdit etmen olamaz. Karşında da çocuklar var.

Şu gülücük emojisi de çok cringe.

@499337 boş verip geçiniz. Benzer durumu yaşadım bende. Meslek lisesi son sınıfta pislikler sürekli annelerine küfür ediyor annesinin ismini kullanarak laf atıyorlardı. Ben bunlarla samimi olmadığım için pek laf atılmadı bana. Muhatap olmayın her türlü vakit geçiyor zaten okulda ister istemez.

Anladım kardeşim, sallamiyorum artık.
Ki oraya da biraz yanlış yazdim:
Duzeltiyim ben şu ana kadar kinseyi ispiyonlamadim, ogretmen sinifta 3 kisiyi kufredenleri yazmakla gorevlendirdi onlarsan biri benim. Ben kimse bana sikayete gelmedikce onu listeye yazmiyorum duysam bile.

1 kere bile kimseyi ispiyonlamadim, o gorev nedeniyle bana sikayete gelenler oldu. He aileme sovduklerinde tehdit ettim ama hiç ispiyonlamadim. Galiba olay tehdit etmem :).

Dahada kötü biri beni tehdit etse dışlamaktan beter ederim.

Abin yaşında adama kardeşim deme saygılı ol.
Nerden biliyim bunu? Hem abi de kardes degil mi :)
Ben olayı ilk mesajına göre yorumluyorum. Senin amacın kendini haklı çıkarıp egonu yükseltmek değil ise çözüm ararsın.
Bilmem, biraz yuvarlamayı denedim, yanlis anlasildi.

Olay tehdit etmen olamaz. Karşında da çocuklar var.

Şu gülücük emojisi de çok cringe.
Senin mesajin da çok cringe :)

Nereden bileyim bunu? Hem abi de kardeş değil mi :)

Bilmem, biraz yuvarlamayı denedim, yanlış anlaşıldı.

Senin mesajın da çok cringe :)

Göz ardı listeme almak için tıkladığım 3 tık bile senin için değerinden fazla.

Ego kasma yerin burası olmamalı.

Ben sınıfta bana küfredenleri öğretmene söyleyen biriyim. Biri o küfreden arkadaşıma küfrederse bana "onu öğretmene söyle!" diyerek direk beni kullanıyorlar.

Sen anormalsin kardeşim birinin bacısına sövmeden yaşanırmı.

Çok takma arkadaş ortamını benimkilerde böyle saçma sapan hareketleri var.
Kaçıncı sınıfa gidiyorsun hocam?

Çok takma arkadaş ortamını benimkilerde böyle saçma sapan hareketleri var.
Kaçıncı sınıfa gidiyorsun hocam?
8, yaş 14.
Sen anormalsin kardeşim birinin bacısına sövmeden yaşanırmı.
Ya evet normal karşılayanlar, sen de ona sov diyenler neyin kafasinda.
Ben 1 hakaret ettim kufredince 10 kisi ispiyonladilar. Buraya konu acinca suc benim ustume kaliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı