Okumak istediğim kitaplar çok pahalı

Aradıgın kitabın adını yaz yabancı sitelerden yardımcı olurum link için çok çok Google translate kullanarak da olsa iş görüyor ben öyle yapıyorum.
Aslında mantıklı ama Google Çeviri yerine daha iyi alternatifler araştırılarak bulunabilir. Yani bir de almak istediğim kitap 277 sayfa diyelim PDF 13 sayfa :D

Discord kullanmıyorum. Teklifinizi kabul edemem, teşekkür ederim. Ama PDF için yardımcı olursanız da yok demem. Bir de istediğim kitap sayısı fazla. Sherlock Holmesin en başından sonuna kadar yazılmış kitapları. Araştırdım 58 tane. Ama daha onlardan sonrası da var.

Discord kullanmıyorum. Teklifinizi kabul edemem, teşekkür ederim. Ama PDF için yardımcı olursanız da yok demem. Bir de istediğim kitap sayısı fazla. Sherlock Holmesin en başından sonuna kadar yazılmış kitapları. Araştırdım 58 tane. Ama daha onlardan sonrası da var.
Yani ülke geneline aykırı bir kardeşimiz var burada, yardımcı olmak gerekir. PDF kısmından anlamıyorum o yüzden ne zaman lazım olursa bu konudan ulaş bana ki senin için tedarik edeyim. Elimden bu kadarı geliyor maalesef.

Kağıdı bile ithal eden bir ülke olduğumuz için normal. Maalesef 2022'de %45 zam bekleniyor kitaplara. Okumayın diyorlar, öğrenmeyin...

Burada yayınevi ve çevirmenin çok büyük bir önemi var biliyorsunuz değil mi? Sakın saçma yayınevlerinden ya da çevirmenlerden okumayın bu güzel eserleri. Yapı Kredi, İş Bankası gibi bilindik yayınevlerini tercih edin.

Katılıyorum, kaçıncı baskı olduğuda çok önemli. Yıllar önce çok eski bir baskıdan babalar ve oğulları okumuştum harikaydı, tekrar okumak istediğimde İş Bankası yayınlarından okudum bambaşka bir çeviri, hiç hoşuma gitmemişti aynı tadı vermemişti. En iyi yayın evlerinden şüphesiz fakat böyle durumlarda çıkabiliyor.

Yani ülke geneline aykırı bir kardeşimiz var burada, yardımcı olmak gerekir. PDF kısmından anlamıyorum o yüzden ne zaman lazım olursa bu konudan ulaş bana ki senin için tedarik edeyim. Elimden bu kadarı geliyor maalesef.
Teşekkür ederim ama kabul edemem.

Hocam o zaman başka çare yok okumayacaksın bırak oda eksik kalsın.
Ne? Kitap okumayayım mı? Dalga geçiyorsundur umarım. Şakaysa komik, değilse daha çok komik.
Ne güzel işte Allah gördü okuma hevesini sana yardım edecek bir kulunu yolladı kabul etsene.
Edemem işte ben öyle biri değilim. Öyle bir şey olsa hep mahcup olarak yaşarım. Ben böyle bir şey istemiyorum.

Geri
Yukarı