Okyanusun korkunçluğu

Biraz üşendiren bir oyun kendisi yavaş aktığı için. Ben oyunu 100 saat falan oynadım hala bitirmedim sen düşün.

Hiç böyle oyunlar oynamaya alışkın değilim, bir de 6 yaşında hiperaktif çocuklar gibi her şeyden çabuk sıkıldığım için hikayeli oyunları asla oynayamıyorum, 20 yaşındayım yıllarca Minecraft ve daha 1 ay önce oyunu hilesiz bitirdim.

Benim için ortam(uzay olur okyanus olur orman olur) pek önemli değil insana o devasalık uçsuz bucaksızlık karşısında gelen tüm bunların içinde sadece bir hiç olma hissi bence en korkuncu.

Sanırım hayattaki en büyük korkum tüm çabalarımın anlamsız olması olabilir.

Bu hissi en son ormanın içinde kamp yaparken o engin ağaç denizinde gece karanlığınında etkisiyle kaybolmuşluk hissi ile birlikte yaşamıştım.

Sizler nelerden korkarsınız ya da bende olan korkuya sahip misiniz?

Benim için ortam(uzay olur okyanus olur orman olur) pek önemli değil insana o devasalık uçsuz bucaksızlık karşısında gelen tüm bunların içinde sadece bir hiç olma hissi bence en korkuncu.

Bu hissi en son ormanın içinde kamp yaparken o engin ağaç denizinde olan gece karanlığınında etkisiyle kaybolmuşluk hissi ile birlikte yaşamıştım.

Yüksekten çok feci korkuyorum. Ama böyle daha ürpertici olarak bakarsak liminal space olayı beni korkutuyor biraz.

Bende okyanus fobisi var. Talassofobi olarak geçiyor adı. Okyanusun içindeki canlılar bana hep korkunç gelmiştir. Zaten ne olduğunu da bilmiyoruz. Bu da daha çok korkunç yapıyor. Belki de keşfetmediğimiz devasa yaratıklar vardır.😃

Bende okyanus fobisi var. Talassofobi olarak geçiyor adı. Okyanusun içindeki canlılar bana hep korkunç gelmiştir. Zaten ne olduğunu da bilmiyoruz. Bu da daha çok korkunç yapıyor. Belki de keşfetmediğimiz devasa yaratıklar vardır.😃
Bilinenlerden daha büyük bir yaratık yoktur ama hayali bizi korkutmaya yetiyor. Okyanuslardan ben de korkuyorum ama bu korku hoşuma gidiyor.

Bu hissi en son ormanın içinde kamp yaparken o engin ağaç denizinde gece karanlığınında etkisiyle kaybolmuşluk hissi ile birlikte yaşamıştım.

Konu içinde konu açmışsın cidden tebrik ederim.

Soruna gelirsek konudan da anlaşılacağı üzere sudan aşırı şekilde korkuyorum, çocukluk travma falanda yok ama suya girdiğimde başım dönüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı