"Oldgamesdowland" sitesinden indirilen oyun virüs mü?

Eki Görüntüle 2165602

Not: Kardeşimin "Battlefield 1942" adlı oyunu indirdiği sitenin adı "oldgamesdowland" değil "oldgamesdownload" yanlış yazdığım için özür dilerim.
Bu site guvenilir olarak geciyor ama isterseniz tarama yapin NPE ile.

Site Pirated Games Megathread'te bulunuyor ve güvenilir.
Hocam arkadas yanlis yazmisti sitenin adini o yuzden, yoksa simdi baktim guvenilir gorunuyo, arkadas endiseliyse tarama yapabilir ama bi sey cikacagini sanmam.

Bilmiyorum ama her forumda "güvenilir." ve "legal olarak satılmayan oyunları indirdiğiniz için korsan değil." diyorlar.

Kardeşime sormak gerek...

Ben ne bileyim virüs olduğunu internetteki herkes güvenli yazmış sonra VirusTotal'a dosyayı attım çıkmadı bir şey daha sonra Kaspersky ile tarattım yine bir şey çıkmadı setup dosyasını çalıştırdığımda trojan çıktı kardeşim silmedi virüsü Kaspersky sildi. Daha sonra tam tarama yaptım bir şey çıkmadı yani Kaspersky kurtardı beni.
Not: Kaspersky tam tarama ve trojan remover Fast scan sonucunda herhangi bir virüs çıkmadı.

Sitenin adı oldgamesdowload.com

Ben ne bileyim virüs olduğunu internetteki herkes güvenli yazmış sonra VirusTotal'a dosyayı attım çıkmadı bir şey daha sonra Kaspersky ile tarattım yine bir şey çıkmadı setup dosyasını çalıştırdığımda trojan çıktı kardeşim silmedi virüsü Kaspersky sildi. Daha sonra tam tarama yaptım bir şey çıkmadı yani Kaspersky kurtardı beni.
Not: Kaspersky tam tarama ve trojan remover Fast scan sonucunda herhangi bir virüs çıkmadı.

Sitenin adı oldgamesdowload.com
Kardeşim ne kadar akıllısın böyle? Sen bir oyun indirmek için virüs bulaştırmayı göze alan insansın. Saçma sitelerden indiren insansın. Lütfen yani dürüst ol.

Kaspersky eğer setup.exe dosyasını sildiyse ki bu başıma 3 5 defa geldi normaldir. False positive. Ancak neler sildiğini atarsanız daha iyi yardımcı olurum. Raporlar yerinden virüs isimlerini atar mısın?

Kaspersky eğer setup.exe dosyasını sildiyse ki bu başıma 3 5 defa geldi normaldir. False positive. Ancak neler sildiğini atarsanız daha iyi yardımcı olurum. Raporlar yerinden virüs isimlerini atar mısın?
Setup.exe dosyasını başlattığı anda AV ''Trojan.Win32.Generic'' art arda uyarısı verdi.

Setup.exe dosyasını sildi.

Son düzenleme:
Setup.exe dosyasını başlattığı anda AV "Trojan. Win32.Generic" art arda uyarısı verdi.

Setup.exe dosyasını sildi.

Fotoğraf atar mısın?

Site bu mu?

İndiriyorum belki bende oynarım. Ama bayağı eski oyun muhtemelen false positive. Çalıştırmadan ESET, Emsisoft ve Norton'la da taratırım. Ona göre sonuca bakarız.

Dodirepack ve fitgirlrepack güvenilir. Onlar harici 1 2 site daha var da isimlerini unuttum. Bu site belki güvenli olmayabilir.

Oyunda açılmıyor zaten. Ben hızlı oynama halini kurdum virüs uyarısı vermedi.

Son düzenleme:
Fotoğraf atar mısın?

Site bu mu?

İndiriyorum belki bende oynarım. Ama bayağı eski oyun muhtemelen false positive. Çalıştırmadan ESET, Emsisoft ve Norton'la da taratırım. Ona göre sonuca bakarız.

Dodirepack ve fitgirlrepack güvenilir. Onlar harici 1 2 site daha var da isimlerini unuttum. Bu site belki güvenli olmayabilir.

Oyunda açılmıyor zaten. Ben hızlı oynama halini kurdum virüs uyarısı vermedi.

Geri
Yukarı