Omen 15 mi MSI Alpha 17 mi?

Hangi sürümü kurdunuz hocam?

20.11.2 sürümü sizde sorunsuz çalışanı. Çok sıktı beni gerçekten maddi değeri olmayan bir şey olsa çöpe atarım öyle gıcık bir halde. İnsanın ruhunu emer. AMD ekran kartı gibi.
Bende direkt sürücü kurulmaz hale gelmişti servise yollamadan bir iki gün önce.Restore point almıştım ona geri dönüp tekrar sürücü kurmayı denemiştim ama yine kurulamıyordu.Msi.dll hatası veriyordu.
Şu zamana kadar hiç bir platforma başvurmadım teknoloji açısından destek için hani elimden çokça telefon, bilgisayar elbette geçti fakat buna benzer bişeyi hiç yaşamadım. Ciddi ciddi nefret doluyum. Pazartesi ilk işim beklemeden kargoya vermek akabinde tüketici hakem heyetine başvurmak.

20.11.2 sürümü sizde sorunsuz çalışanı. Çok sıktı beni gerçekten maddi değeri olmayan bir şey olsa çöpe atarım öyle gıcık bir halde. İnsanın ruhunu emer. AMD ekran kartı gibi.

Şu zamana kadar hiç bir platforma başvurmadım teknoloji açısından destek için hani elimden çokça telefon, bilgisayar elbette geçti fakat buna benzer bişeyi hiç yaşamadım. Ciddi ciddi nefret doluyum. Pazartesi ilk işim beklemeden kargoya vermek akabinde tüketici hakem heyetine başvurmak.
Başvurun gitsin hocam da onun süresi de bu pandemiden vs. çok uzun gerçekten üzüldüm. Yalnız hocam bu ızgara meselesini kanıtlamanız gerekebilir ordan vurabilirler heyete gittiğinizde.

Başvurun gitsin hocam da onun süresi de bu pandemiden vs. çok uzun gerçekten üzüldüm. Yalnız hocam bu ızgara meselesini kanıtlamanız gerekebilir oradan vurabilirler heyete gittiğinizde.

Kim kimi koparıyorsa artık hukuki süreç başlar. Ben RAM takarken garanti dışı kalır mı diye sorduğumda hayır deniyorsa bu görüşme kaydı varsa, problem olmaz diye düşünüyorum.

Kim kimi koparıyorsa artık hukuki süreç başlar. Ben RAM takarken garanti dışı kalır mı diye sorduğumda hayır deniyorsa bu görüşme kaydı varsa, problem olmaz diye düşünüyorum.
Hocam ben sorduğumda açarken/kapatırken herhangi bir zarar verilmesi durumunda garanti dışı kalacağını da eklemişlerdi muhtemelen sizde de eklemişlerdir o yüzden dedim orayı kullanabilirler diye.

Evet zarar verilmemesi durumunda garantide kalıyor.

Benim o ızgaraya zarar verebilmem için bıçak ya da demir bir parçayla kasıtlı şekilde darbe vurmam gerekir kanıt istesinler bolca miktarda var 30 kere telefon görüşmesi yaptım. Şimdi eski driver'a döndüm adrenalin uygulaması piyasada yok gerçekten çok komik ya.
Ellerinde kalan kusurlu ürünleri tüketiciye sunmaları bile yeterli. Ben bu ürünün iade ürünü olduğunu düşündüm sizin cihazlarda monitör kısmının sol altında 144Hz FreeSync etiketi var mıydı?

Benim o ızgaraya zarar verebilmem için bıçak ya da demir bir parçayla kasıtlı şekilde darbe vurmam gerekir kanıt istesinler bolca miktarda var 30 kere telefon görüşmesi yaptım. Şimdi eski driver'a döndüm adrenalin uygulaması piyasada yok gerçekten çok komik ya.
Ellerinde kalan kusurlu ürünleri tüketiciye sunmaları bile yeterli. Ben bu ürünün iade ürünü olduğunu düşündüm sizin cihazlarda monitör kısmının sol altında 144Hz FreeSync etiketi var mıydı?
Bende yoktu hocam.

Sizde bu cihazı incehesap.com'dan almıştınız değil mi kampanya zamanı 10349 ₺'ye?
Evet hocam oradan almıştım bende donanımsal olarak "i" tuşu ve "space" tuşu sıkıntılıydı en son driverler beni çıldırttığında bu sorunu kullanarak iade etmek istedim ama servis tuşları değişip yollamıştı onun yerine :(

Geri
Yukarı