Omen mi alınmalı Victus mu?

Omen 4050 ve son attığınız Victus 4050. Omen üst seviye olsa da 4060 bulunurken 4050 almak mantıksız. Victus'ta ucuz ama arada ki fark sizi çok zorlamazsa Nitro daha iyi olacaktır. ASUS TUF F serisi ısınma sorunları ile uğraşıyor. Yani bütçe sorunu yoksa Nitro, varsa son attığınız Victus.

Türkiye de iken acer nitro 5 in bağlantıdaki modelini kullanıyordum ve ısınması canımı sıkıyordu o sebeple biraz ön yargılıyım ama herkes tavsiye ediyor forumda bu da çok ilgincime gitti.

Doğru hocam bizim algımızda 400 birim az gibi gözüküyor her ne kadar dolar ile düşünmeye çalışsam bile Türkiye'de yaşadığımız için. Sizi zorlayacak ise fp açısından diğerini de alabilirsiniz. Zaten ps5 varmış .
Diğeri hangisi karıştı ortalık 😀

Türkiye de iken acer nitro 5 in bağlantıdaki modelini kullanıyordum ve ısınması canımı sıkıyordu o sebeple biraz ön yargılıyım ama herkes tavsiye ediyor forumda bu da çok ilgincime gitti.

Diğeri hangisi karıştı ortalık 😀

Gene sıcak çalışabilir fakat asıl olayI limitlerin modelde az olması ve CPU performansını verebilmesi. Kullanım amacınızı göremedim, PS5 varsa yanına Mac falan da çekebilirsiniz farklı kullanım içinse.

Geri
Yukarı