One Piece izlenir mi?

Hocam benim gibi düşünen çok kişi var. Animesi gerçekten de çok yavaş ilerliyor. Aksiyon animesı dışında animeler de izledim ve izliyorum. One piece hakkında bahsettiğim şeyi de dikkatli okumamışsınız. Ben çok az savaş var demedim. Savaşlarını da seviyorum ayrıca, bahsettiğim şey hikayenin çok yavaş ilerlemesi. Çok ağırdan alınması. Dragon Ball'u da izlediniz mi emin değilim. Çoğu Power Up'un bir sebebi var zaten.

Ben de zaten çok az savaş olduğunu söyledin demedim, aksiyon istiyorsun sanırım dedim. Aşırı detaylı olduğundan yavaş ilerliyor olmasın. Hızlı ilerleyip kafada 40 tane cevapsız soru bırakmasındansa böyle bir ilerleyişi tercih ederim.

Animeyle manga zaman atlamasına kadar benzer akıcılıkta ilerliyorlar. Bulunduğun yer itibariyle oraya daha çok var. Ondan sonra manga daha akıcı hale geliyor. Bir de opening endingleri ve özeti geçtiğinde otomatikman 7-8 dk düşüyor zaten süre. Bir bölüm 15 dk falan oluyor. Veya direkt mangayı oku. Bölümler kısa zaten. 16-17 sayfa bir chapter hızlı hızlı ilerlersin. Baştan almana da gerek yok. Ben siyah beyaz tercih etsem de renklisini bulursun nette. Bir de öyle bir yerde bırakmışsın ki... Skypeada bıraksan neyse diyecem de water 7 one piecein coşmaya başladığı kısmın başlangıcı, en azından benim için öyle.

Dragon Balla gelince izlemediğim şeyi niye o kadar gömeyim? İlk seriyi nispeten severim, ama Z izlediğim en kötü animelerden biriydi. Power up konusunda ise DB'yi o yüzden eleştirmiyorum veya sevmeme nedenim o değil. Benim DBZyi sevmeme nedenim ilk serideki macera havasının gidip olayın tamamen güçlü bir düşman çıkar Goku dövere dönmesi, Gokunun dövüş-kavga-antrenman dışında cümle kurmayan itici bir karaktere dönüşmesi, savaş üzerine kurulu olmasına rağmen, savaşların sıkıcı-bayık-vasat olup bazen de bunlara ek sündürülmüş olması, vs vs

Ben de zaten çok az savaş olduğunu söyledin demedim, aksiyon istiyorsun sanırım dedim. Aşırı detaylı olduğundan yavaş ilerliyor olmasın. Hızlı ilerleyip kafada 40 tane cevapsız soru bırakmasındansa böyle bir ilerleyişi tercih ederim.

Animeyle manga zaman atlamasına kadar benzer akıcılıkta ilerliyorlar. Bulunduğun yer itibarıyla oraya daha çok var. Ondan sonra manga daha akıcı hale geliyor. Bir de opening endingleri ve özeti geçtiğinde otomatikman 7-8 dk düşüyor zaten süre. Bir bölüm 15 dk falan oluyor. Veya direkt mangayı oku. Bölümler kısa zaten. 16-17 sayfa bir chapter hızlı hızlı ilerlersin. Baştan almana da gerek yok. Ben siyah beyaz tercih etsem de renklisini bulursun nette. Bir de öyle bir yerde bırakmışsın ki... Skypeada bıraksan neyse diyeceğim de water 7 One piecein coşmaya başladığı kısmın başlangıcı, en azından benim için öyle.

Dragon Balla gelince izlemediğim şeyi niye o kadar gömeyim? İlk seriyi nispeten severim, ama Z izlediğim en kötü animelerden biriydi. Power up konusunda ise DB'yi o yüzden eleştirmiyorum veya sevmeme nedenim o değil. Benim DBZyi sevmeme nedenim ilk serideki macera havasının gidip olayın tamamen güçlü bir düşman çıkar Goku dövere dönmesi, Gokunun dövüş-kavGA-antrenman dışında cümle kurmayan itici bir karaktere dönüşmesi, savaş üzerine kurulu olmasına rağmen, savaşların sıkıcı-bayık-vasat olup bazen de bunlara ek sündürülmüş olması, vs.

Hocam sıkmaya başladı ama sizin önerileriniz doğrultusunda bir şans daha vermeyi deneyeceğim. En azından Water 7'yi de bitireceğim. Sonrasına bakacağız artık. Şu an Naruto'ya rewatch atıyorum. D

Dragon ball konusuna gelince, Z bence de kötü. Kai izledim ben. Gokuyu ben sevmiyorum. Ama olayın sadece güçlü bir düşman çıkması olduğunu düşünmüyorum. Bence hoş bir anime. Goku çok kötü bir MC o kadar. Savaşları da güzel bence. Seriyi seviyorum yani genel olarak. Top 3'üme giremez tabii ki. İlk serinin üzerine Z'de gokuyu savaş manyağı bir psikopata çevirdiler. Arkadaşlarını öldüren ve zar zor yendiği bir adamı sırf dövüşten zevk aldığı ve tekrar dövüşmek için öldürmedi. ve sonrasında gene başına sıkıntılar çıkardı o kişi.

hocam sıkılmak derdim. zamanım var. Narutoyu bir kez bitirdim. 2.kez izliyorum 23.bölümdeyim.
Yani hocam tek animeye bağlı kalmak yerine 1-2 sezonluk animelerde izleyebilirsiniz. Böylece bir sürü yeni anime keşfetmiş olursunuz.

Yani hocam tek animeye bağlı kalmak yerine 1-2 sezonluk animelerde izleyebilirsiniz. Böylece bir sürü yeni anime keşfetmiş olursunuz.
Hayatımda hiç one piece izlemedim ama bir sürü yeni anime öğrendim.

Geri
Yukarı