One piece izlenir mi?

Benim gibi yapabilirsin. Hiç bir zaman bir an önce güncele geleyim derdim olmadı. Sıkıldığımda mangaya mangadan sıkıldığımda animeye geçtim. Beğenmezsen bırakırsın zaten.
Eyw hocam öyle yaparım

Eyw hocam öyle yaparım
Manga sitesi önenirmisin

Eyw hocam öyle yaparım

Manga sitesi önerirmisin ve bölümler manga ile aynımı gidiyor ?

One Piece mükemmel bir anime fakat izleyeli çok zaman geçtiği için pek hatırlamıyorum neler olduğunu. 2022 yılının sonunda sıkıldığımı fark edip mangasını da bıraktım. İlk 600 bölümü izleyip daha sonrasında mangaya geçmeni öneriyorum ben sana.

Manga ile bölümler aynımı gidiyor

Evet aynı gidiyor fakat son 10 yıldır 1 manga bölümünden 2 anime bölümü çıkartıyorlar, o yüzden bir yerden sonra mangaya geçmeni öneriyorlar genelde.

5 yaşında biriysen izleyebilirsin.

Narutard.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok doğru. One Piece ile ilgili 300.bölüme kadar bişey yok, 300lerden sonra açılmaya başlıyor tarzı konuşan kim varsa kaale bile almayın onların hiçbir dediğini.
Hızlı ilerlemek istersen manga. Animede birazcık sündürme var ama çok az filler var. Yüz bölümde sadece 9 bölüm filler, oran olarak.
Nedense bana skypiea arcı hariç 200.bölüme kadar ortalama bir seri olarak geldi. Kişiden kişiye değişiyor galiba. Sonuçta herkesin bir one piece macerası var.

Nedense bana skypiea arcı hariç 200.bölüme kadar ortalama bir seri olarak geldi. Kişiden kişiye değişiyor galiba. Sonuçta herkesin bir one piece macerası var.
İlk 200 bölüm serinin en iyi bölümleri zaten 😂 Mis gibi, yeni dünya derdi yok güçlü villainler yok çok iyiydi be o bölümler.

Geri
Yukarı