One Piece izlenir mi?

Fikrinize saygı duyuyorum ama Narutoya bayılıp da one piece monoton denemeniz biraz garip değil mi. Flashbacklerle dolu bir anime ve çoğu ayni . Serinin 3/4u sasukeyi aramakla geçiyor zaten.
Flashbackler biraz fazla çıkıyor bir kısımdan sonra buna katılıyorum, ama bazı flashbacklerin oldukça yerinde olduğunu düşünüyorum.

Sasuke'yi arama konusunda ise Shippuuden'de sadece 1 arcında aradıklarınn farkındasınızdır umarım.

Flashbackler biraz fazla çıkıyor bir kısımdan sonra buna katılıyorum, ama bazı flashbacklerin oldukça yerinde olduğunu düşünüyorum.

Sasuke'yi arama konusunda ise Shippuuden'de sadece 1 arcında aradıklarınn farkındasınızdır umarım.
Sasukeyi 1 arcta arıyorlar tamam da, animenin genel teması sasuke ile naruto arasındaki rekabet ve narutonun sasukeye olan sevgisi mi diyeyim artık arkadaşlık isteği mi diyeyim değişik bir şey işte. Bağımlılık bildiğin, beni sıkan narutonun bu tavırlarıydı zaten.

Ben One piece başı için mangayı daha uygun buluyorum bende başında sıkılarak izlemiştim skypiea Arc'ta bırakma seviyesindeydim ama water 7'dan sonra açılıyor.
Ya aslinda 3-4 sene once mangasini skypiea arcina kadar okumustum ama cok hizli ve bisey anlamadan okumustum.Suan neredeyse hicbirsey hatirlamadigim icin baslayayim dedim ve sadece skypiea arcini cok begenmedigimi hatirliyorum.

Sasukeyi 1 arcta arıyorlar tamam da, animenin genel teması sasuke ile naruto arasındaki rekabet ve narutonun sasukeye olan sevgisi mi diyeyim artık arkadaşlık isteği mi diyeyim değişik bir şey işte. Bağımlılık bildiğin, beni sıkan narutonun bu tavırlarıydı zaten.
Dostum bunu farklı konuda tartışalım arkadaş "One Piece izlenir mi" diye sormuş, "Naruto sıkıcı mı, değil mi" diye değil. İyi günler.

Kendi fikrimi yazdım yine üç-beş fan yorumuma saldırdı. Bir kere de kişisel zevklere saygı duymayı öğrenin artık.

Ya aslinda 3-4 sene once mangasini skypiea arcina kadar okumustum ama cok hizli ve bir şey anlamadan okumustum. Şu an neredeyse hiçbir şey hatirlamadigim icin baslayayim dedim ve sadece skypiea Arc'ini cok begenmedigimi hatirliyorum.

Skypiea sıkıcı bir Arc bence normal beğenmemeniz ama 1 kere daha şans vermenizi öneririm mangaya.

Dostum bunu farklı konuda tartışalım arkadaş "One Piece izlenir mi" diye sormuş, "Naruto sıkıcı mı, değil mi" diye değil. İyi günler.

Kendi fikrimi yazdım yine üç-beş fan yorumuma saldırdı. Bir kere de kişisel zevklere saygı duymayı öğrenin artık.
Yorumunu sonradan düzenlemişsin anlaşılan. Senin zevkine kim laf etti burada? Naruto fanboy olduğunu anladık zaten de, otomatik fanboy ilan ettin bizi de, fikrine saygı duyduğumu da söylemiştim ama dikkat etmemişsin. Saygı duymasam inan söyleyeceklerim farklı olurdu en başta söylediğin yorum hakkında.

Geri
Yukarı