One piece izlenir mi?

Bence artık naruto'yu 5.kez izlemeyi bırakıp diğer serilere bir göz atın.
One Piece'i eleştirince Naruto'yu 5. kez izlemiş olduğum fikrine nasıl kapıldınız acaba? İşine gelmediği için böyle bir yorum yaptın. One Piece'i izleyeceğime Naruto'yu 100. kere bitiririm ama, buna hayli hayli değer. Bu ayrı.
Hocam biraz saygı lütfen.
Saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum. Kimsenin ne şahsına, ne de ailesine bir söz söylemedim. Tek yaptığım konu sahibinin mesajına cevap vermekti. Neden bu seni bu kadar rahatsız etti anlamadım. Altı üstü kurgusal bir seri. Hayal ürününden çıkma. Bu kadar mı rahatsız oluyorsun bir eleştiriden?

Madem bu kadar saygı meraklısısın, keşke bu saygını "Naruto izlenir mi?" konusunda yazan arkadaşlara da söyleseydin. Bildiğin yerden yere vurmuş animeyi bazı kendini bilmezler.
bizler bayıldık
Siz diye bir şey yok benim gözümde, hiçbir değeriniz yok benim için. Forum kuralları gereği söyleyemiyorum bir başka diyeceğim şeyi. Ama umurumda değilsiniz sizler, yani "biz" diye tanımladıkların.

Son düzenleme:
İzlenmez. Okunur. Niye dersen de mangasında olan en basit şeyi animede uzatıyolar da uzatıyolar. Animesi tam hayatsızlar için tasarlanmış bildiğin. Manga çok iyi.

Bu arcı bana en çok sevdiren şey
Law ve Corasan'nın hikayesidir.
Eiichiro Oda backstory işini çok iyi yapıyor harbiden.
İzlenmez. Okunur. Niye dersen de mangasında olan en basit şeyi animede uzatıyolar da uzatıyolar. Animesi tam hayatsızlar için tasarlanmış bildiğin. Manga çok iyi.
Time Skip öncesi yine izlenir de time skip sonrasına katılıyorum.

One Piece'i eleştirince Naruto'yu 5. kez izlemiş olduğum fikrine nasıl kapıldınız acaba? İşine gelmediği için böyle bir yorum yaptın. One Piece'i izleyeceğime Naruto'yu 100. kere bitiririm ama, buna hayli hayli değer. Bu ayrı.

Saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum. Kimsenin ne şahsına, ne de ailesine bir söz söylemedim. Tek yaptığım konu sahibinin mesajına cevap vermekti. Neden bu seni bu kadar rahatsız etti anlamadım. Altı üstü kurgusal bir seri. Hayal ürününden çıkma. Bu kadar mı rahatsız oluyorsun bir eleştiriden?

Madem bu kadar saygı meraklısısın, keşke bu saygını "Naruto izlenir mi?" konusunda yazan arkadaşlara da söyleseydin. Bildiğin yerden yere vurmuş animeyi bazı kendini bilmezler.

Siz diye bir şey yok benim gözümde, hiçbir değeriniz yok benim için. Forum kuralları gereği söyleyemiyorum bir başka diyeceğim şeyi. Ama umurumda değilsiniz sizler, yani "biz" diye tanımladıkların.
Ben naruto kötü demedim. Zaten diyemem çünki izlemedim. Sadece ben beğenmedim diyip neden beğenmediğini açıklasaydın eleştiri olurdu.
5 yaşında biriysen izleyebilirsin.
Sen burada dalga geçmişsin resmen. Buna eleştiri mi diyorsun? Biz derken izleyiciler kastetdim bu arada. Ona bile takılmışsın.

Ben naruto kötü demedim. Zaten diyemem çünki izlemedim
İzlemedin mi? Daha geçenlerde Naruto-Sasuke dövüşünden sonraki bölümler izlenir mi diye konu açmamış mıydın? Bir de Naruto'ya kötü dedin demedim, burada gösterdiğin duyarı orada neden göstermedin diye sordum.
Sadece ben beğenmedim diyip neden beğenmediğini açıklasaydın eleştiri olurdu.
Sen burada dalga geçmişsin resmen. Buna eleştiri mi diyorsun?
Açıklamışım işte. Biraz üzerinde durup düşünsen ne demek istediğimi anlardın. Animeyi çocuksu bulduğumu söylemişim. Daha neyine açıklama yapacağım? Doğrudan konuya orantılı bir cevap vermişim. Açık ve net. Paragraf yazmamı mı bekliyordun?

Geri
Yukarı