Onedio.com Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Görüşünüz Nedir ?

• Kullanıyorum ve Yararlı

Oy: 2 2,9%
  • Boş Bir Site

Oy: 53 76,8%
  • Görüşleri Merak Ettiğimden Geldim

Oy: 14 20,3%

• Oy verenlerin toplamı
    69

yunus384

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar çoğu arattığım bilgi konularında "janjanlı" başlıklarıyla dikkatleri üstüne çeken bir sitedir kendileri fakat çoğu içeriği de bana göre cidden boş. Sizin düşünceleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırf “Oğuzhan Uğur” için YouTube kanalını takip ettiğim site. Oğuzhan Uğur dahi onedio içeriklerini eleştirdi(Su videosu veya yiyecek videolarını). Başka söyleyecek bir şey yok sanırım.

Arasıra güzel videoların olduğu bazen de saçma sapan 5 TL'lik su 100 TL'lik su gibi videolar çeken bir site.

İçerik hırsızlığı da yaparak buralara gelmiş, özel üniversite öğrencilerine devlet üniversitesi yemeklerini yediriyoruz gibi adi videolara imza atmış bir site.

Ama hakkını vermem gerek, ülkedeki medyanın %90'ının yandaş olduğu bir noktada geldi ve hepsini allak bullak edip üst sıralara çıktı. Şu anda Alexa 37 ama bir şeyleri başardılar...

Yine de unutmamak lazım içerik hırsızlıklarını...

Yarın öbür gün işbirliği yapalım deseler kabul ederim ama... Yıllar sonra "arkalarından atıp tutuyordun, şimdi çalışıyorsunuz" demeyin :LOL:

Bkz.

Çalındıktan Bir Gün Sonra İnternette Satışa Çıkarılan Bisikletin Geri Alınmasının Hikayesi

Bu içerik iznimle alındı.

Eğlenme amaçlı girilecek bir site diyeceğim ancak sürekli olarak kötü haber paylaşımı ve aşırı +18 paylaşımlar var. Bu yüzden eğlendiğimi pek göremiyorum. 2-3 ayda bir test kısmına giriyorum ve 5 dakika birkaç şey işaretleyip, fal baktırıyorum.

Bilim ve Tarih gibi konularda da hep bi' eksiklikleri ve yanlışları oluyor. Bilmiyorum belki kaynakları yanlış belki de çok heyecanlılar.

Nadiren şöyle şeyler gerçekleştiği için en azından faydalarını görebiliyorum. Hayvanlar vesaire için de böyle şeyler yapılıyor arada. O yönden takdir ediyorum.

Buyurun inceleyin fakat moraliniz bozulacaksa da hiç tıklamayın daha iyi.

Sosyal Medyadan Yükselen Çağrı: #ŞuleÇetİçinAdalet!

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı