OneDrive Kapatmak İsteyenler Anket Doldurmak Zorunda Kalacak

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
OneDrive Kapatmak Anket

Windows için OneDrive uygulamasını kapatmak isteyenler bundan sonra bir anket doldurarak açıklama yapmak zorunda kalacak. OneDrive’ın en son güncellemesi sonrasında uygulamayı görev çubuğundan her kapatmayı denediğinizde, neden kapattığınızı seçmenizi isteyen can sıkıcı bir iletişim kutusu ortaya çıkıyor. Güncelleme sonrasında açılır kutudan OneDrive‘dan çıkmak için bir neden seçene kadar çıkma seçeneği gri renkte görünüyor. Ortaya çıkan […]

Devamı: OneDrive Kapatmak İsteyenler Anket Doldurmak Zorunda Kalacak
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Babababa paşama bak hele. Muhtacız ya animasyonları kasan işletim sisteminize, söven sayan da yok başınızda, yapıştırın milletin önüne salak salak soruları seçenekleri.

Önceden Edge konusunda zırvalık yapıyorlardı şimdi de OneDrive konusunda yapmaya başladılar. UX nedir bilmiyor mu bu adamlar, biliyorlar. Niye böyle şeyler yapıyorlar? Sövelim diye. Ee sövdüm şimdi, çınladı mı kulağınız Microsoft? Çınlamıştır umarım.

Bu rehberin başına bir uyarı konmalı. Kaç gün evvel demiştim de hâlâ konmamış. Bazı bozulmalara veya yerel yedeklenmiş dosyaların kaybına sebep olabiliyor.

Zorla tutuyorlar OneDrive'ı. Artık ne kadar kazandırıyorsa onlara.

Biliyorum hocam.
Bence bunu kullanıcının düşünmesi lazım. 3. parti bir uygulama ile OneDrive'ı kaldırınca bilgisayarımdaki dosyalarıma ne olacak diye düşünmemesi garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı