Onepiece vs naruto

One pice çok çocukça gelmişti o yüzden fazla izleyememiştim. Naruto'yu 60 bölüm falan izlemiştim ama çok bağlayamamıştı beni. Sonuç olarak ikisini de beğenmedim.

Öncü stüdyo wit Studio ama tek başına yapmıyor. Toei de var aralarında. Bir stüdyo daha vardı unuttum. Ve tekrar zaten 1100 bölüm gelmiş animeyi hiç bir akıllı sezonluk yapmaz.
Öncelikle bu seride gereksiz uzatma var.Normal bir şekilde dolu dolu bir bölümle bölümler kesinlikle en az yarı yarıya kısalır zaten.Üstüne dediğim gibi bu iş ne kadar uzun sürerse işlerine gelir.

One pice çok çocukça gelmişti o yüzden fazla izleyememiştim. Naruto'yu 60 bölüm falan izlemiştim ama çok bağlayamamıştı beni. Sonuç olarak ikisini de beğenmedim.
One piece'i bırakma.İnsanlar zaten water 7 ve sonrasında bağlanmaya başlıyor bu seriye.Naruto içinse , gerçek narutonun shippudenle başladığını söyleyebilirim.Sana tavsiyem naruto izlerken düşmanlarla empati kurmaya çalışmandır.Gerçekten çok farklı bir seriye dönüşüyor o zaman.Benim bakış açımı değiştirmiş bir seridir naruto :)

Geri
Yukarı