Oneplus 9 Pro vs iPhone 11 Pro

Androidden yazıp bu apple fanboyluğu neden

bizim gibi iphone'un statü göstergesi olduğu ülkelerde tabii ki özelliklere falan bakılmaz arkasında o elma logosu olsun yeterli hemen ayna pozuyla instagrama post atılır elmalı telefonla.

Giriş seviyesi android telefon kullanıp şuanki amiral gemisi telefonlardan birine çöp demek nasıl bir düşünce anlamıyorum.
Anlamak istemiyor musunuz? Ben OP9 kötü demedim Apple çok ayrı bir seviye diyorum.

Param olsa IPhone 13 veya 14 alırım aga keyfi android kullanmıyorum zorunluluktan yani.

Anlamak istemiyor musunuz? Ben OP9 kötü demedim Apple çok ayrı bir seviye diyorum.

Param olsa IPhone 13 veya 14 alırım aga keyfi android kullanmıyorum zorunluluktan yani.

Ayrı bir seviye falan değil. Evet, kamerada video performansı olarak iyi, çelik kasa falan ama sırf iPhone diye 4 yıllık telefon alınmaz.

Ayrı bir seviye falan değil. Evet, kamerada video performansı olarak iyi, çelik kasa falan ama sırf iPhone diye 4 yıllık telefon alınmaz.
Tercih meselesi.
Şu an iPhone 11 pro daha iyi çalışır durumdadır muhtemelen.

Burada söylemek istediğim şey bu. Hala 7 plus kullananlar var çünkü android denen lanet gibi 1 sene sonra kasmaya başlamıyor.

Tercih meselesi.
Şu an iPhone 11 Pro daha iyi çalışır durumdadır muhtemelen.

Burada söylemek istediğim şey bu. Hala 7 Plus kullananlar var çünkü Android denen lanet gibi 1 sene sonra kasmaya başlamıyor.

Düzgün Android telefonlar 1 yılda falan kasmaya başlamıyor bunu kafana nasıl sokacağız senin? Çöp POCO X3 kullandıktan sonra bu hükme varmana gülüp geçerler... Senin o iPhone 11'in 2 yıl sonra güncellemesi kesildikten sonra arkadaş ne yapacak acaba? Ondan bir yıl sonrada bir sürü uygulama desteğini kesecek 😀 OnePlus 9 Pro 2 yıldan fazla güncelleme alır, güncellemesi bittikten sonrada uygulama desteği yıllarca kesilmez. Ayrıca iPhone 11'in 4 yıl sonra beş para etmeyecek çünkü 8 yıllık telefon olacak 🙂

Tercih meselesi.
Şu an iPhone 11 pro daha iyi çalışır durumdadır muhtemelen.

Burada söylemek istediğim şey bu. Hala 7 plus kullananlar var çünkü android denen lanet gibi 1 sene sonra kasmaya başlamıyor.
1 sene sonra android telefonlar nasıl kasıyor 6 senedir Samsung Galaxy C7 kullanıyorum günlük işlerde bir kere bile kastığını görmedim. Android 8.0 yüklediğim zaman kasıyor ama Android 7.0 da yağ gibi. Konu kilitlenebilir.

Düzgün Android telefonlar 1 yılda falan kasmaya başlamıyor bunu kafana nasıl sokacağız senin? Çöp POCO X3 kullandıktan sonra bu hükme varmana gülüp geçerler...

Olum anlamıyor musun? POCO X3 benim ilk telefon mu? S6 Edge, S7 Edge.
Huawei'de P30 kullandım bunlar zamanının amiral gemisi cihazlarıydı. Bunu sanki tek telefon kullanıp da söylemişim gibi algılıyorsun.
GM bile kullandım arada da 6S kullandım hepsi dediğimi yaptı 6S hafıza sorunu yaşatmasa kullanmaya devam da ederdim. 6S'in kamerası su an kullandığım 2020'de çıkan cihazın kamerasından çok daha iyi anlamamak için yemin etmişsin sanki.
Hayır hani hepsini geçtim arkadaslarımda 13 var baskasında S21 var görüyoruz ne oldugunu.

1 sene sonra Android telefonlar nasıl kasıyor. 6 senedir Samsung Galaxy C7 kullanıyorum günlük işlerde bir kere bile kastığını görmedim. Android 8.0 yüklediğim zaman kasıyor ama Android 7.0 da yağ gibi. Konu kilitlenebilir.

Android 8.0'ı yüklediğiniz zaman kasıyor mu :D :D :D tamam.

Son düzenleyen: Moderatör:
MI12s Ultra leica kullanıyor. S22U'dan daha iyi bir kamerası var 😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çok övdüğün mi 12s Ultra kamerası.😁😁😁 iyi izle.😁😁😁

Olum anlamıyor musun? POCO X3 benim ilk telefon mu? S6 Edge, S7 Edge.
Huawei'de P30 kullandım bunlar zamanının amiral gemisi cihazlarıydı. Bunu sanki tek telefon kullanıp da söylemişim gibi algılıyorsun.
GM bile kullandım arada da 6S kullandım hepsi dediğimi yaptı 6S hafıza sorunu yaşatmasa kullanmaya devam da ederdim. 6S'in kamerası su an kullandığım 2020'de çıkan cihazın kamerasından çok daha iyi anlamamak için yemin etmişsin sanki.
Hayır hani hepsini geçtim arkadaslarımda 13 var baskasında S21 var görüyoruz ne oldugunu.

Android 8.0'ı yüklediğiniz zaman kasıyor mu :D :D :D tamam.
Valla samsungda sendeki kadar akıl yok demek ki milyarlarca dolar harcayıp üst seviye telefonlar çıkartıyolar alan insanlarda da akıl yok demek ki iphone almak varken gidip samsung alıyorlar

Çok övdüğün mi 12s Ultra kamerası.😁😁😁 iyi izle.😁😁😁

Al sana kamera 😀

Düzgün kaynaklardan izlemeni tavsiye ederim.

Ayrıca deneyimlediğim telefon merak etme, senden daha iyi biliyorum yani.

Geri
Yukarı