Oneplus 9 Pro vs iPhone 11 Pro

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok bayıldığınız OnePlus 9 Pro kamerası.

Hocam tamam 11 Pro Max daha iyi çekiyor da aradaki fark kesinlikle göz ardı edilebilir. Dağlar kadar fark yok yani, sizin attığınız videodan aldım görüntüleri.

Dosya Ekleri

• Screenshot (81).png
    Screenshot (81).png
    1,6 MB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot (82).png
    Screenshot (82).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 35
Hocam tamam 11 Pro Max daha iyi çekiyor da aradaki fark kesinlikle göz ardı edilebilir. Dağlar kadar fark yok yani, sizin attığınız videodan aldım görüntüleri.

Hatırlatayım 11 Pro 3 OnePlus 9 Pro 2 yaşında. Arada bir jenerasyon fark var. Ekran görüntüsünüde bak. Bataryası çok iyiymiş ya.

Hatırlatayım 11 Pro 3 OnePlus 9 Pro 2 yaşında. Arada bir jenerasyon fark var. Ekran görüntüsünüde bak. Bataryası çok iyiymiş ya.

Hocam kamera olarak sizin attiginiz videoda bile OnePlus 9 Pro cok bariz bir sekilde daha net goruntuler elde ediyor, gorsellere dikkatli bakarsaniz anlarsiniz. 3 saat ekran suresi almasinin sebebi 2K ve 120 Hz panel olsa gerek, 1080+P'ye aldigi takdir de 5-6 saat ekran suresi alabilir diye dusunuyorum. 20-25 dakikada da %0'dan %100'e tam dolum yaptiginida goz ardi etmemek lazim.

Geri
Yukarı