OnePlus telefonlar alınır mı?

burakbas

Kilopat
Selam. OnePlus kullanan, tavsiye eden var mı? Özellikle 9R modeli hoşuma gitti. Fakat OnePlus'ların batarya çabuk tükettiğini okuyorum doğru mu?

OnePlus her modeli için geçerli değil bu durum. 9R modeli SD 870 barındırıyor içinde haliyle 4500 mAh kullanan orta seviye bir telefona göre şarjı daha kötü.

Diğerleri 865 falan onlar için pek farklı bir senaryo geçerli değil bundan bahsediyoruz zaten. Şöyle 1 günü düşünmeden gidebilecek çok hızlı işlemcili olmasa da olur aslında.

Selam. OnePlus kullanan, tavsiye eden var mı? Özellikle 9R modeli hoşuma gitti. Fakat OnePlus'ların batarya çabuk tükettiğini okuyorum doğru mu?
4 yıla kadar OnePlus 6 kullandım ve çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Tabi 4. yılda pek iyi bir pil performansı alamamaya başladım bu yüzden değiştirdim. Yeni serilerinin gayet iyi olacağını düşünüyorum.

OnePlus 9 modelinde SD 888 var ve aynı batarya kapasitesi var. Bu modelin batarya performansı çok fena değil. 9R modeli bundan aşağı kalmaz batarya noktasında.

8T modeline kıyasla söyledim onda 865 vardı sanırım. Pek fark etmez sonuçta 4500 mAh batarya az geliyor bu işlemcilere.

4 yıla kadar OnePlus 6 kullandım ve çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Tabii 4. yılda pek iyi bir pil performansı alamamaya başladım bu yüzden değiştirdim. Yeni serilerinin gayet iyi olacağını düşünüyorum.

Bende Samsung düşünüyordum ama eski S serisinden eser yok çok basit cihazlar çıkarmaya başladılar OnePlus'lar güzel duruyor kameraları da güzel bilemiyorum ne yapsam.

@burakbas Alırken kesinlikle İMEİ sorgulatın. Oneplus marka cihazlara kolaylıkla İMEİ atılabiliyor, kopyalanabiliyor ve bu size sorun çıkarabilir. E-Devlet üzerinde İMEİ sorgulama bölümü var. Cihazın İMEİ'sini oradan kontrol edin. Onun haricinde 9R çok güzel bir model, araştırmıştım zamanında. (S20 FE Snapdragon aldım en sonunda, bir göz atın derim.)

Yeni konular

Geri
Yukarı