Online eğitim sorunu

Online eğitimde sorun yaşıyormusunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    31
  • Anket kapandı .

isimsizkahraman

Megapat
Makaleler
4
Yer
Akihabara
Arkadaşlar Ekonometri 1. sınıf öğrencisiyim. Ders konularını anlamakta zorlanıyorum. Profesörlerin çoğu kitaptan okur gibi anlatıyor. Özellikle Matematik gibi derslerde hoca işlem yapmadan sadece "yerine koyuyoruz ve şöyle oluyor" deyip geçtiği için Matematikten 35 aldım. Sınavlar desen zaten normalde bir ders saati olan sınavlar millet kopya çekemesin diye 20 soru 30 dakika falan oluyor. Ne süre yetiyor ne de soruları çözebiliyoruz. Bu Online sistemden memnun olan var mı cidden? Devlet de kulak üstüne yatıyor ne öğrencileri dinleyen var ne yardımcı olan.

Arkadaşlar Ekonometri 1. sınıf öğrencisiyim. Ders konularını anlamakta zorlanıyorum. Profesörlerin çoğu kitaptan okur gibi anlatıyor. Özellikle Matematik gibi derslerde hoca işlem yapmadan sadece "yerine koyuyoruz ve şöyle oluyor" deyip geçtiği için Matematikten 35 aldım. Sınavlar desen zaten normalde bir ders saati olan sınavlar millet kopya çekemesin diye 20 soru 30 dakika falan oluyor. Ne süre yetiyor ne de soruları çözebiliyoruz. Bu Online sistemden memnun olan var mı cidden? Devlet de kulak üstüne yatıyor ne öğrencileri dinleyen var ne yardımcı olan.
Hocam memnunum diyen özel okulda özel ilgi ile canlı ders yapanlardır. Ama devlette anlamadığında kimse uğraşmaz senin için. Şahsi görüşüm budur.

Hocalar PDF'ten düz okuyor verimsiz oluyor. Bu dönem derse girdiğimi hatırlamıyorum zira okumam yazmam var. Bakmayın girmediğime genel olarak BB altında notum yok. Tek sıkıntı 15 matematik sorusu için 15 dakika gibi komik süreler tanıyan hocalar, verilen anlamsız ödevler ve çan eğrisi yüzünden öğrencilerle değil PDF'lere göre belirlenen not ortalamaları sıkıntı. Staj konusuna zaten değinmek istemiyorum. Teoride sıkıntı yok fakat işleyişte nasıl yapıp edeceğiz bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı