Online eğitimden bir şey anlayan var mı?

Eki Görüntüle 705030
Online eğitimden bir şey anlayan var mı cidden? Hoca bilgisayarından konu açtı, soru çözüyor. Anladınız mı diyor, çıt yok. Şu yazılanlardan sadece denklem kısmını anladım. Hele de ders matematik ve fizikse, gerçekten sıkıntılı oluyor.
Yoklama alınmadığı için derslere girmiyorum. Tonguç Akademi, Hocalara Geldik gibi kanallar çok daha iyi.

Canlı ders hiçbir şekilde anlamıyorum bir de üstüne okulları açtılar 2 gün yüz yüze eğitim verdiler sonrada 1 hafta sınav yapıp okulları tatil ettiler bir de habere çıkan öğrencilerde çok iyi falan gidiyor gibisinen şeyler söyleyince meb de sanıyor tamam biz böyle devam edelim öğrenciler böylede iş görür dediler herhalde zaten halihazırda üniversiteden mezun olup işsiz olan kişiler var bir sürü zaten bizde bu arada kaynadık devlet desen gençlerin geleceği, özel sektörde diyor ailemiz de işte git devlet memuru ol falan diyor kafalar iğcene karışık bakalım ileride neler olacak hepberaber görcez inşallah

Eki Görüntüle 705030
Online eğitimden bir şey anlayan var mı cidden? Hoca bilgisayarından konu açtı, soru çözüyor. Anladınız mı diyor, çıt yok. Şu yazılanlardan sadece denklem kısmını anladım. Hele de ders matematik ve fizikse, gerçekten sıkıntılı oluyor.
Hiçbir şey anlaşılmıyor. Sadece ben değil sınıf grubunda herkese sordum onlar da hiçbir şey anlamadıklarını söylüyor. Böylesine bir durumda sınav yaparlarsa sınıfta kalmamak bile başarı sayılacak artık.

Screenshot_20201201_161321_us.zoom.videomeetings.jpg

Bende bir şey anlamıyom maalesef.

Bende 9. sınıfım matematik haricinde anladığım pek bir şey yok hele ki fizik biyoloji hiçbir şey anlamıyorum hocalarımızda jet hızında anlatıyorlar konuları sanki yarıştaymışız gibi :(

Geri
Yukarı